iPhone 7 Plus kaç sene daha gider?

DwightSchrute

Femtopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
iPhone 7 Plus 32 Gb, Pil sağlığı %84, 2019 Mayıs'ta aldım tam 3 yıl oluyor ilk sahibi benim. iOS 16 güncellemesini almayacak o yüzden ufak ufak tedirginlikler başladı...

iPhone 7 Plus 32 GB, Pil sağlığı %84, 2019 Mayıs'ta aldım tam 3 yıl oluyor ilk sahibi benim. iOS 16 güncellemesini almayacak o yüzden ufak ufak tedirginlikler başladı...

Artık bir işine yaramaz çünkü güncelleme desteği bitti.

iPhone 7 Plus 32 Gb, Pil sağlığı %84, 2019 Mayıs'ta aldım tam 3 yıl oluyor ilk sahibi benim. iOS 16 güncellemesini almayacak o yüzden ufak ufak tedirginlikler başladı...
1-1.5 yıl daha götürür. Yavaş yavaş uygulama destekleri kesildiğinde değiştirebilirsiniz şu an değiştirmek mantıksız fiyatlar aşırı pahalı. Gerçi gelecekte düzelir mi bilemiyorum...

1-1.5 yıl daha götürür. Yavaş yavaş uygulama destekleri kesildiğinde değiştirebilirsiniz şu an değiştirmek mantıksız fiyatlar aşırı pahalı. Gerçi gelecekte düzelir mi bilemiyorum...

Seçime yakın kurda çok ciddi düşüş olacaktır. Seçime yakın değiştirmekte fayda var.

Teşekkürler yorumlarınız için. Artık 1-1,5 yıl gittiği yere kadar kullanacağım. Hatta kılıfı çıkartacağım birazdan :) :)
Seçime yakın kurda çok ciddi düşüş olacaktır. Seçime yakın değiştirmekte fayda var.
Aklıma gelmemişti şimdi ona hazırlıklı olacağım teşekkürler tavsiye için.

Geri
Yukarı