iPhone 8 vs iPhone 7 Plus

Şikayet etmek hakkımız bence. Dış ülkelerde bir asgari ücretin yarısıyla rahatlıkla alınabilen telefonda 730G olmasından şikayetçi değiliz aslında, mis gibi telefon genel olarak. Buradaki sıkıntı telefonu üretmeden telefonu üretenden daha fazla para kazanan devlette.
Hiç "Vestel alın." diye de zırvalamasınlar, yurtdışındaki ürünlerin taslaklarını alıp montajlayıp yine bir dünya vergiyle satıyorlar. Ne anlamı var o zaman yerli olmasının?

Fikirlerimi (bir dereceye kadar :)) ifade etmekten korkmuyorum. Tek korkum konunun dışına sapmaktan uzaklaştırma yemek olur :D. Kusura bakmayın lütfen konu sahibi ve konuya dahil olanlar olarak.
Estağfurullah gerçekler bunlar :D
Ben de arkadaşın elindeki bütçeyle Android bir telefon veya 8 almasından yanayım ama siz 5000 TL dolaylarında 3000 TL'lik telefonlarda bulunan işlemcili bir cihaz atmışsınız. Evet Mi Note 10 Pro'nun kamerası efsane ama Snapdragon 730G kullanıyor. Onun yerine SD 855 kullanan S10 Lite almak daha mantıklı olur işlemci olarak güncellik düşünülüyorsa.

Ayrıca kameraya gelirsek, iPhone'un el kadar cihazları 4K60 video çekebilirken neredeyse 6000 TL civarındaki telefon neden bunu yapamayacak şekilde geliştirilir anlamıyorum. İsyanım size değil fiyatlara ve telefon üreticilerine :).

Konu sahibinin sorusuna da gelirsek fazladan 1 yıl güncelleme alacağı için ekran takıntınız yoksa 8 almanızı öneririm. Eğer pil sağlığı yerindeyse güzel ekran süreleri alabiliyorsunuz. Performans olarak da gayet yeterli telefon. Kamerası da şahane.

Cep herkülü 8 ile alınmış birkaç poz:
Eki Görüntüle 608827Eki Görüntüle 608828Eki Görüntüle 608829Eki Görüntüle 608830
Teşekkür ederim yorumlarınız için eminim ki hiç pişman olmayacağım 8'e geçeceğim için :)

'Vestel' alın dediklerinde İphone kullanmaları kendi içlerinde çelişkiye düştüklerinin en büyük kanıtıdır. Gülüp geçelim arkadaş ne yapalım?
Biraz daha eleştirirsem ülkenin daha serin bölgelerine nakledilebilirim, o yüzden orta seviye telefonlar için 2 asgari ücret civarı ücretler vermeye devam edeceğiz.

Arkadaşlar konuyu hortlatacağım biraz ama iPhone 8'den aşırı memnunum. Özellikle büyük ekranlı telefon sevmediğim için bunu tercih etmiştim ios'u gerçekten özlemişim bee. Sürekli güncelleme alması vs. gram pişmanlık yaşamadım. Tek sorunum gece çekimlerinin berbat olmasıydı onun içinde arkadaşım NaurelCam adında bir program önerdi app store'den 50 TL'ye aldım ve mükemmel gece çekimleri yapıyor :)

Arkadaşlar konuyu hortlatacağım biraz ama iPhone 8'den aşırı memnunum. Özellikle büyük ekranlı telefon sevmediğim için bunu tercih etmiştim ios'u gerçekten özlemişim bee. Sürekli güncelleme alması vs. gram pişmanlık yaşamadım. Tek sorunum gece çekimlerinin berbat olmasıydı onun içinde arkadaşım NaurelCam adında bir program önerdi app store'den 50 TL'ye aldım ve mükemmel gece çekimleri yapıyor :)
Hayırlı olsun

2.el telefon alacağım bütçem iPhone 8 ve iPhone 7 Plus'a yetiyor. Büyük ekran takıntım falan yok hangisini almalıyım? Benim için kamera bir tık daha önemli.
7 Plus çok daha avantajlı.
1. Çift kamera
2. Daha iyi tekli çekirdek performansı
3. %50 daha fazla RAM (3GB)
4. Daha büyük ekran
5. Daha fazla batarya kapasitesi

Yeni konular

Geri
Yukarı