iPhone 7 Plus mı? POCO X3 mü?

Yusuf Koçoğlu

Hectopat
Yer
Karamürsel
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İkisi arasında kaldım. Artık telefonda oyun oynamıyorum. Eskisi kadar da bakmıyorum. Çoğu işimi bilgisayarda hallediyorum. O yüzden isteğim stabil bir sistem, uzun ömür ve kamera kalitesi. Apple kamerada çok önde orası bariz. iOS gayet stabil çalışıyor. Uzun ömürlü olma noktasında bazı sorularım var. Güncellemelerin kesildiğini ya da kesileceğini birkaç yerde gördüm. (doğruluğundan emin değilim.)
Nedir fikirleriniz? Avantaj ve dezavantajları nelerdir?

İkisi arasında kaldım. Artık telefonda oyun oynamıyorum. Eskisi kadar da bakmıyorum. Çoğu işimi bilgisayarda hallediyorum. O yüzden isteğim stabil bir sistem, uzun ömür ve kamera kalitesi. Apple kamerada çok önde orası bariz. iOS gayet stabil çalışıyor. Uzun ömürlü olma noktasında bazı sorularım var. Güncellemelerin kesildiğini ya da kesileceğini birkaç yerde gördüm. (doğruluğundan emin değilim.)
Nedir fikirleriniz? Avantaj ve dezavantajları nelerdir?

POCO X3 yazılım sıkıntılı iPhone 7 Plus olabilir.

POCO güncel bir telefon ve donanımı biraz daha iyi 7 Plus'a göre. Ama 7 Plus ve üstü iPhone modelleri gayet iyiler. 32 GB hafızanın yeteceğini sanmıyorum. 60 Hz ekranlar eskide kaldı. Ben olsam POCO X3 alırım. Ama POCO'nun da yazılım sorunlu. 12.5 sürümünde gideriliceği söyleniyor ama pek inanamıyorum :)

POCO güncel bir telefon ve donanımı biraz daha iyi 7 Plus'a göre. Ama 7 Plus ve üstü iPhone modelleri gayet iyiler. 32 GB hafızanın yeteceğini sanmıyorum. 60 Hz ekranlar eskide kaldı. Ben olsam POCO X3 alırım. Ama POCO'nun da yazılım sorunlu. 12.5 sürümünde gideriliceği söyleniyor ama pek inanamıyorum :)

Hocam hafıza noktasında 128 GB da bakabilirim. Ama benim depolama için kullanacağım pek bir şey yok. Çoğu şey bulutta zaten. Wp, Bip, Twitch üç beş uygulama harici bir şey yok.
X3'ün 120Hz olması gayet iyi. Bildiğim kadarıyla bu segmentte X3 harici çoğu modelde yok. Benim asıl sorunum 7 Plus'ın güncelleme alıp almayacağı.

Hocam hafıza noktasında 128 GB da bakabilirim. Ama benim depolama için kullanacağım pek bir şey yok. Çoğu şey bulutta zaten. Wp, bip, Twitch üç beş uygulama harici bir şey yok. 120Hz olması gayet iyi. Bildiğim kadarıyla bu segmentte X3 harici çoğu modelde yok. Benim asıl sorunum güncelleme alıp almayacağı.

Güncelleme alır ama sorun düzelir mi bilmiyoruz.

Ama daha güncel bir cihaz olsun derseniz M31s olabilir.

POCO X3 yazılım sıkıntılı iPhone 7 Plus olabilir.

Hocam M31S'de aklımın ucunda. Diğer seçenek olarak duruyor.
Güncelleme alır ama sorun düzelir mi bilmiyoruz.

iPhone için güncelleme sıkıntı hocam. Apple desteği çekerse sıkıntı olabilir. Gerçi hala 5s, 6 kullanan tanıdıklarım var.
iPhone 7 Plus almalısın. Fakat fiyatı aşırı pahalı. Ben 7350TL'ye iPhone 11 128 GB aldım. Bekle iPhone 8 Plus bulursun 6400TL'ye.

Hocam o kadar bütçem yok maalesef. 3500TL'ye ayarladım bir tane sadece fikire ihtiyacım var.

Yeni konular

Geri
Yukarı