iPhone 7 Plus oyunlarda kaç FPS verir?

İki cihazıda kullandım iPhone 7 arayüzde daha akıcı oyunlarda değil PUBG harici cops falanda oynayacak ise X3 Pro 120FPS destekliyor oyun için iPhone 7 daha iyi, daha akıcı demek garipmiş.

"Normal kullanımda kasmalar donmalar oluyor mu?" diye bir soru sorulmuş. Cevap olarakta "Hayır, hatta POCO X3 Pro'dan geçtim ve ondan daha akıcı, iOS sağ olsun. Donanımsal olarak X3 Pro daha üstün üstelik. Yazılım her şeydir. Kötü yazılıma Snapdragon 860 koysan da adam olmuyor maalesef." cevabı gelmiş. Burada oyunla ilgili ne bir kelime var ne de bir ima etme var.

Son düzenleyen: Moderatör:
destekliyor oyun için iPhone 7 daha iyi, daha akıcı demek garipmiş.
Oyun için İphone 7 daha iyi diyen yok zaten. Arkadaş normal kullanımda akıcı mı sorumu cevapladı.

Hayır, hatta POCO X3 Pro'dan geçtim ve ondan daha akıcı, iOS sağ olsun. Donanımsal olarak X3 Pro daha üstün üstelik. Yazılım her şeydir. Kötü yazılıma Snapdragon 860 koysan da adam olmuyor maalesef.
Oyun performansı nasıl? Oynadığınız oyunlar nedir ve kaç fps oynadınız?

Oyun performansı nasıl? Oynadığınız oyunlar nedir ve kaç FPS oynadınız?
Clash Royale, PUBG ve COD Mobile oynuyorum ve hepsinde akıcı bir şekilde oyun oynayabiliyorum.

Bu arada POCO X3 Pro oyunda daha performanslı arkadaşlar, ben oyun performansı hakkında konuşmuyorum. Oyundan çıktığınız andan itibaren 7 Plus > X3 Pro, oyuna girdiğiniz andan itibaren ise X3 Pro > 7 Plus.

iPhone 7 45 FPS alırken nasıl X3 Pro'dan daha akıcı olabiliyor?
Günlük kullanımı kastediyorum, oyun performansını değil.

Clash Royale, PUBG ve COD Mobile oynuyorum ve hepsinde akıcı bir şekilde oyun oynayabiliyorum.

Bu arada POCO X3 Pro oyunda daha performanslı arkadaşlar, ben oyun performansı hakkında konuşmuyorum. Oyundan çıktığınız andan itibaren 7 Plus > X3 Pro, oyuna girdiğiniz andan itibaren ise X3 Pro > 7 Plus.

Günlük kullanımı kastediyorum, oyun performansını değil.
Sizdeki model ne renk hocam?

Jet Black 128 GB.
İphone 7 plus'ların hepsi aynı özelliklere sahip mi? Renklere göre özellikleri değişiyor mu?

iphone-7-plus-black-jet-black-side-by-side.jpg

Mesela bu ikisi aynı özelliklere sahip değil mi? Sizdeki hangisi? Soldaki mi?

iPhone 7 Plus'ların hepsi aynı özelliklere sahip mi? Renklere göre özellikleri değişiyor mu?
Jet Black en iyisi. Eline aldığında cam mı acaba diyorsun ama alüminyum. iPhone'un en özel tasarımlarından bir tanesi. Alüminyumun özel olarak işlenmesi sonucu parlak ve kaygan bir malzeme elde ediliyor.

Donanım olarak fark yok, sadece malzeme.

Bendeki soldaki. Soldaki jet black, sağdaki black.

Jet Black en iyisi. Eline aldığında cam mı acaba diyorsun ama alüminyum. iPhone'un en özel tasarımlarından bir tanesi. Alüminyumun özel olarak işlenmesi sonucu parlak ve kaygan bir malzeme elde ediliyor.

Donanım olarak fark yok, sadece malzeme.

Bendeki soldaki. Soldaki jet black, sağdaki black.
Soldaki mi sizde ki?

Yeni konular

Geri
Yukarı