iPhone 7 Plus PUBG kasma sorunu

Az da olsa haklı. Direk böyle tepki vermemiz doğru değil fakat parlaklığı yükseltince ısınmasının önüne geçmenin de fiziksel çok fazla bir yolu yok. Herkes para verdiği cihazın tüm özelliklerini kullanabilmek ister. Vergiler uçuk olmasa dahi ilk çıkış fiyatları yine de yurtdışında bile biraz pahalı oluyor.
Pahalıysa almazsın olur biter. Arkadaş gibi Android fanboyu olmaya gerek yok.

Daha çok fikir belirtmiş gibi duruyor. Fiyatını hak ettiğini düşünüyorum ama bazı ürünler için fiyat politikası aşırı saçma. Artık her yeni telefon 7000 TL civarından çıkıyor. Apple, yurt dışında 8000 TL olan telefona 13.999 TL alıyor ve vergisi 2000 TL civarı. Fiyat düzenlemesine de gitmedi. Bunun üzerine telefon ısınma yüzünden sorun çıkarınca da sinir bozucu olabiliyor. Sanırım her şeyin kusursuz olması bekleniyor.

iPhone gibi markalar sizi daha çok kazıklar. Devletin vergisi her telefona aynı. iPhone'da yönetim"dolar bahane, zam şahane. " Anlayışı mevcut.
@XtrX
Sizi başka bir konuda iPhone kötüleyip, Android överken gördüğümden biliyorum.
Android-iPhone diye karşılaştırma mı olur be arkadaş. Ben fiyat açısından konuşuyorum. Zaten herkesin bildiği gibi Android iOS'un yanından bile geçemez. Neyse ben kendi fikrimi söyledim. 5000TL'yi kesinlikle hak etmeyen, eski model bir telefon.

Son düzenleyen: Moderatör:
beyler bırakın gereksiz tartışmayı çözüm bulabilen yada bu sorunla karşılaşan varmı?
1 günlük iphone 7 plus ile pubg de oyunun ortasında kasıyor öyle böyle değil. sanki 3310la oynuyoruz
oynayanlar bilir düşman yakındaysa kasma olur ama bunda resmen kitleniyor oyunu sildim tekrar yükledim nafile

İ phone lar genelde wifi ve sarja bagli iken otomatik guncelleme indirir.otomatik guncelleme kapali dahi olsa sadece indirir.yazilimin guncelmi.ben i phone 7 32 gb lik la oynuyorum bende oynatmayacak sekilde kasma olmuyor oynuyorum ama oyunda 10 dakika durduktan sonra isindigi icin parlakligi dusuruyor otomatikmen.ram bosaltmayi denedin mi hic ?
Kapatma tusuna basili tut
Kapat ekrani geldigi zaman home tusuna basili tut

İ phone lar genelde wifi ve sarja bagli iken otomatik guncelleme indirir.otomatik guncelleme kapali dahi olsa sadece indirir.yazilimin guncelmi.ben i phone 7 32 gb lik la oynuyorum bende oynatmayacak sekilde kasma olmuyor oynuyorum ama oyunda 10 dakika durduktan sonra isindigi icin parlakligi dusuruyor otomatikmen.ram bosaltmayi denedin mi hic ?
Kapatma tusuna basili tut
Kapat ekrani geldigi zaman home tusuna basili tut
dostum bu sabah aldım telefonu inan keyfim kaçtı böyle bir sorundan dolayı apple ile bile görüştüm ilk kurulumda yedekleme geri yüklemeylemi yoksa sıfırdanmı kurduğumu sordu eski teefonum 6 daki yedeklemeyle kurulum yaptığımı söyledim ardından yetkili sıfırdan kurmamı istedi nekadar işe yarar bilmiyorum onuda deneyeceğim 5.400 veriyoruz gördüğümüz performansa bak telefonda inan morel sıfır. ve dediğinide yaptım ram temizlemeyi sonuc aynı
sanırsam teknolojideki şansıma küsücem
kimsenin başına gelmemiş sanırsam
İlerde böyle bir sorunla karşılaşanlar için çözümü buldum ve söylüyorum
sadece ping den ibaretmiş yani internet hızınız yuksek olmalı

Son düzenleme:
Kusura bakmayin ama siz bu konuyu IPhone'u kötülemek için açmışsınız amacınız bilgi öğrenmek falan değil konununda doğru olduğundan şüpheliyim IPhone'u kötülemek için açmışta olabilirsiniz böyle bir şikayet hiç duymadim çünkü.
Ping'i telefon kasiyor sanan insanlar geçmiş bir de oyundan anladiklarini saniyorlar üzücü bir durum.

Geri
Yukarı