iPhone 7 Plus şarjı hızlı bitiyor

kida

Femtopat
Daha fazla  
iPhone 7 Plus cihazımın şarjı inanılmaz derecede hızlı gidiyor. Ekran süresi pil tasarrufu açıkken bile en fazla 4 saat 10 dakika oluyor. 2 dakika içinde %1 şarj gidiyor. Pil sağlığı %100. Rova marka pil ile değişim yapıldı. Pili taktırdığım yere gittiğimde test vs. yaptık problem çıkmadı. Telefoncudan çıktıktan 1 saat sonrasına kadar yine aynı hale geldi. Bu telefondan bir şey anlayamıyorum. Pil tasarrufunda bile düzgün şarj dayanmıyor. Yardımcı olabilecek biri var mı aranızda? Ne yapmam gerekiyor? Ne gerekiyorsa yapacağım?

Son düzenleme:
iPhone 7 Plus cihazımın şarjı inanılmaz derecede hızlı gidiyor. Ekran süresi pil tasarrufu açıkken bile en fazla 4 saat 10 dakika oluyor. 2 dakika içinde %1 şarj gidiyor. Pil sağlığı %100. rova marka pil ile değişim yapıldı. Pili taktırdığım yere gittiğimde test vs. yaptık problem çıkmadı. Telefoncudan çıktıktan 1 saat sonrasına kadar yine aynı hale geldi. Bu telefondan bir şey anlayamıyorum. Pil tasarrufunda bile düzgün şarj dayanmıyor. Yardımcı olabilecek biri var mı aranızda? Ne yapmam gerekiyor? Ne gerekiyorsa yapacağım?

Batarya ayarlarını kontrol et. Mesela arka planda uygulama yenileme kapalı olmalı. Açık olduğunda pil tüketir.

iPhone 7 Plus cihazımın şarjı inanılmaz derecede hızlı gidiyor. Ekran süresi pil tasarrufu açıkken bile en fazla 4 saat 10 dakika oluyor. 2 dakika içinde %1 şarj gidiyor. Pil sağlığı %100. Rova marka pil ile değişim yapıldı. Pili taktırdığım yere gittiğimde test vs. yaptık problem çıkmadı. Telefoncudan çıktıktan 1 saat sonrasına kadar yine aynı hale geldi. Bu telefondan bir şey anlayamıyorum. Pil tasarrufunda bile düzgün şarj dayanmıyor. Yardımcı olabilecek biri var mı aranızda? Ne yapmam gerekiyor? Ne gerekiyorsa yapacağım?
Kapalıyken de şarj azalıyor mu?

Geri
Yukarı