iPhone 7 Plus vs Galaxy S9

Ebubekir.D

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RYZEN 5 5500 - ASUS B550M-K - HYPERX Fury 8x2GB 3600Mhz Cl 17 - MSI RADEON RX 6650 XT Mech 2x 8g OC - TOSHIBA TR200 480GB - SEAGATE BARRACUDA 500GB HDD - NZXT C650 BRONZE PSU - NZXT H5 FLOW BLACK
Meslek
Öğrenci
iPhone 7 Plus mı yoksa Samsung Galaxy S9 mu alınmalı fiyatları benzer danışmak istedim.
Şu anki telefonum iPhone 6.

Son düzenleyen: Moderatör:
iPhone kullanmaktan memnun kaldıysanız ve hoşunuza gittiyse iPhone 7+ almanızı öneririm. Gidin mağazaya deneyin isterseniz, Apple kullanmama rağmen Samsung'un son amiral gemileri hoşuma gitti.

Zor bir soru. iOS ekosisteminden çıkmak sizin için dezavantaj yaratmayacaksa, S9 olabilir. Ama şahsen ben iPhone 7 Plus yerine iPhone 8 alırdım çünkü, iPhone 7 Plus 2. senesini doldurdu.

IOS vs Android sorusuna cevabınız Android olacak ise Xiaomi Pocophone F1'in 128 GB depolama olan versiyonunu size tavsiye ederim. 1000 TL cebinizde kalsın. Kesinlikle bir inceleyin derim telefonu. Buraya tıklayabilirsiniz incelemek için. Sizi S9'dan vazgeçirebilecek nadir telefonlardandır.

Yok cevabınız IOS ise Iphone 7+ yerine Iphone 8 tercih edilebilir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı