iPhone 7 Plus vs iPhone 8

• Konuyu başlatan Neith
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 29
  • Görüntüleme 2B
Sağ olun hocam teşekkür ederim.

Sağ olun hocam teşekkür ederim.

Hocam IP 8 de sabah %100 şarj ile çıktığınızda eve yüzde kaç şarj ile dönüyorsunuz acaba?
Rica ederim. Telefonu şarjdan 7.40'da çıkartıyorum 8.30'a kadar aktif bir şekilde kullanıyorum. (Hafta içi bu arada) Bluetooth kulaklığımı bağlamazsam düşük güç moduyla beraber 35 40 vs. oluyor 15.30'a kadar. Ama dediğim gibi üstteki şeyleri yapıyorum.

7 Plus kullanıcısı olarak 8 almanızı öneririm eğer biraz daha birikim yapıp bütçeyi arttırabilirsen 8 Plus çok daha iyi olacaktır önümüzdeki ay 7 Plus'tan 8 Plusa geçeceğim.

7 Plus kullanıcısı olarak 8 almanızı öneririm eğer biraz daha birikim yapıp bütçeyi arttırabilirsen 8 Plus çok daha iyi olacaktır önümüzdeki ay 7 Plus'tan 8 Plusa geçeceğim.

Hocam eğer mahsur u yoksa neden 8 Plus'a geçtiğinizi sorabilir miyim?

15.2 ile uygulamalara girişte yavaşlık olmaya başladı bazen menüde anlık donma vs oluyor eğer ikinci el alacaksanız pil sağlığı %90 altı olmamasını öneririm ve orijinal bataryalı almaya dikkat edin. Birçok 7 Plus kullanıcısında da aynı sorunlar var ancak bazı kesim inkar edip kullanmaya devam ediyor almadan bunları göz önünde bulundurun derim. Geçmemdeki en büyük sebep ise güncellik.

15.2 ile uygulamalara girişte yavaşlık olmaya başladı bazen menüde anlık donma vs oluyor eğer ikinci el alacaksanız pil sağlığı %90 altı olmamasını öneririm ve orijinal bataryalı almaya dikkat edin. Birçok 7 Plus kullanıcısında da aynı sorunlar var ancak bazı kesim inkar edip kullanmaya devam ediyor almadan bunları göz önünde bulundurun derim. Geçmemdeki en büyük sebep ise güncellik.

İlginiz ve emeğiniz için sağ olun hocam.

Merhabalar iPhone 7 Plus veya 8'e geçmeyi düşünüyorum. Telefonda Clash Royale bile oynamıyorum. (iOS'a geçme nedenim Android cihazlarda sosyal medyadaki kalite kaybı yüzünden )sadece Instagram, WhatsApp, Spotify arada YouTube vs. için kullanıyorum ve de 7 Plus ile 8 hemen hemen aynı fiyat bandında hangisini tercih etmeliyim? İyi forumlar!

Ek olarak: Şu an kullandığım cihaz Redmi Note 8 ekran gövde oranı ise 6.3 inch.
8 güncellik ve performans olarak önde. 7 Plus ise ekran ve bataryada önde.

Yeni konular

Geri
Yukarı