iPhone 7 Plus vs iPhone 8

Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selam, iPhone 7 Plus cihazımı çok büyük olduğu için değişmek istiyorum. Letgo'da gezerken iPhone 8 ile takas etmeyi düşündüm. iPhone 7 Plus cihazından memnunum ancak iPhone 8 daha cazip ve küçük olduğu için hoşuma gidiyor. Takas etmeli miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
5.5" ekranı var, cidden büyük mü gözüküyor sana?
Ben de 8 Plus kullanıyorum ve bana da büyük geliyor. Ekranı şimdiki normal boyutlu iPhone'lardan küçük olsa da kasası büyük olduğundan kullanımı zor oluyor. Arkadaş da bu kullanım zorluğundan değiştirmek istiyor herhalde.

Benim önerim SE bakmanız. 8 de artık ömrünü tamamlamaya yakın bir cihaz.

5.5" ekranı var, cidden büyük mü gözüküyor sana?
Kullanım meselesi. Küçük bir iPhone arıyor ise zaten iPhone 8, iPhone SE 2020 ve iPhone SE 2022’den başka bir seçeneği yok.
Hocam 7 Plus'tan memnunsanız kalmanızı tavsiye ederim. Güncelleme gelmeyecek diye endişe etmeyin 4-5 yıl daha kullanılabilir.
4-5 yıl abartılı bir süre. Bir yıl sonra iPhone 5 ve 6 gibi çok yavaş çalışıp çalışmayacağını kimse garanti edemez.

Ben de 8 Plus kullanıyorum ve bana da büyük geliyor. Ekranı şimdiki normal boyutlu iPhone'lardan küçük olsa da kasası büyük olduğundan kullanımı zor oluyor. Arkadaş da bu kullanım zorluğundan değiştirmek istiyor herhalde.

Benim önerim SE bakmanız. 8 de artık ömrünü tamamlamaya yakın bir cihaz.
Bana büyük gelmiyor şahsen elime iPhone 8I aldığımda küçücük geliyor klavyeye zor basılıyor.
iPhone 7 ve 8 kullanması pratik gelmiyor bana, yazı yazmak ve kullanımı zor geldi milletin telefonunda.

Geri
Yukarı