iPhone 7 Plus Wi-Fi çalışmıyor

synoMM

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ASUS B350 M-A
Ryzen 3 2200g
GTX 1650
2X8 16GB GSKILL 3200 MHZ
Transcend SSD220 240 GB
iPhone 7 Plus cihazım dün akşam sıkıntısız çalışıyordu, sanırım dengesiz akım geldi çünkü telefonu hareket bile ettirmiyorken kendi kendine şarj olmayı bırakıp tekrar başlıyordu ve ses geliyordu, şarjdayken bir anda Wi-Fi gitti. Kapatıp açtığımda kafasına göre bazen bağlanıyor bazen bağlanmıyordu ama sıkıntı çıkarmıyordu yani tek sıkıntısı bağlanmamaktı Wi-Fi ağları görünüyordu. Bu sabah evde bağlayamadım ama yine de görünüyordu ağlar, sonra okulun internetine bağlandı, ki bu internet hiç stabil bir internet değil, yarım saat kadar Wi-Fi + VPN hiç sıkıntı çıkarmadı. Şu an ağ ayarlarını sıfırlayınca sürekli başka bir şekilde bağlanmıyor. Bazen ayarlardan Wi-Fi açma tuşuna bastığım gibi kapanıyor, bazen tuş tamamen bloklu oluyor bazen de ayar açılıyor ama etraftaki ağları göstermiyor. Wi-Fi entegresinin bozulduğunu düşünüyorum ancak bu düzensiz akım yüzünden olmuş olabilir mi bilmiyorum. Bluetooth ve mobil veri çalışıyor bu arada. 3uTools aracılığıyla bir crash raporu aldım, aşağıda paylaşıyorum. İki crash raporu da aynı hatayı gösteriyor. Tamir dışında bir çözümü yok sanırım ama yapabileceğim bir şey varsa yazarsanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• 1703080527300.png
    1703080527300.png
    15,9 KB · Görüntüleme: 20
  • CrashLog.txt
    67,3 KB · Görüntüleme: 21

Geri
Yukarı