iPhone 7 sıkça çöküyor

Levgae.jar

Hectopat
Yer
Ankara
Merhaba elimde iPhone 7 var alan sıkça siyah ekran gelip bir çember dönüyor ya da donuyor (bu konuyu da iPhone 7'den atıyorum diğer telefonum Technopat kaynaklı sorun yüzünden açılmıyor site). Neyse dedim alan yok ondandır. Telefon 32 GB 31.9GB kullanıyorum gittim PUBG Mobile sildim fakat sorun hala devam ediyor. Ne yapmalıyım? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba elimde iPhone 7 var alan sıkça siyah ekran gelip bir çember dönüyor ya da donuyor (bu konuyu da iPhone 7'den atıyorum diğer telefonum Technopat kaynaklı sorun yüzünden açılmıyor site). Neyse dedim alan yok ondandır. Telefon 32 GB 31.9GB kullanıyorum gittim PUBG Mobile sildim fakat sorun hala devam ediyor. Ne yapmalıyım? Teşekkürler.
Format atmayı denedin mi?

Verileri yedekleyip telefonu sıfırla. Sorun hala devam ediyorsa yeni telefon vakti gelmiş demektir.

Cihazınızın şarj durumu ne oluyor açılıp kapandıktan sonra?

Telefonun ömrü yavaş yavaş doluyor. Benim bir arkadaşımda da aynı cihaz mevcut, arkadaşım az drop yiyerek pubg oynayabiliyor.

Cihazınızın şarj durumu ne oluyor açılıp kapandıktan sonra?

Şarj 99 falandı hocam eve geldiğimde yalan olmasın şu an 58 şarj. Bluetooth Kulaklıktan daha hızlı bitiyor şarj gündelik hayatta yani günde 3,4 kez hadi abartmış olmayayım mutlaka 2 kez şarja takarım ekstra bir de uyumadan önce takarım.

Sıfılayınca hiçbir şey değişmiyor hocam başka bir iPhone alacak param yok iPhone 11 falan almaya gücüm var ama yaklaşık 1 yıl sonra yine aynısı olacak.
Pil sağlığı kaç?

Telefonun ömrü yavaş yavaş doluyor. Benim bir arkadaşımda da aynı cihaz mevcut, arkadaşım az drop yiyerek PUBG oynayabiliyor.

Benim telefon son zamanlarda kasmaya başladı hocam şimdi yine az kasıyor ama rahat oynatıyor, bildirim gelince falan kasıyor ya da şarjım 20'ye yaklaşınca falan.

Pil sağlığı kaç?

Telefonu aldığımdan beri hiç düşmedi bataryayı kandırmak için bir şeyler vardır. Safari'den çıkınca yine çöküyor az önce denedim ama 87'ydi sanırım o civarlar.

Geri
Yukarı