iPhone 7 sorunları nedir?

Neith

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar. iPhone 7'ye geçiş yapmayı düşünüyorum iPhone 7 kullanan vatandaşlar yaşadıkları kasma donma gibi sorunları (eğer varsa) bilgilendirirse çok sevinirim. İyi forumlar!

Merhabalar. iPhone 7'ye geçiş yapmayı düşünüyorum iPhone 7 kullanan vatandaşlar yaşadıkları kasma donma gibi sorunları (eğer varsa) bilgilendirirse çok sevinirim. İyi forumlar!
Kasma donma sıfır. Tek sorunu bataryası. Güçlü bir powerbank gerekiyor. Ekranı da küçük. Güncelleme desteği 1-2 yıla kesilir.

iPhone 7'nin pili gercekten cok cabuk bitiyor. Eski telefonum kendisi, baska bir problemine rastlamadim.
Uzun kullanimdan sonra kasma donmalar olabiliyor.

Herhangi bir donma kasma durumu yaşamadım bataryayı yeniledim ve günü rahatlıkla çıkarıyor eğer yoğun kullanıyorsanız powerbank gerekir.

Güncel durumda iPhone 7'yi normalde önermem. 5 yıldır kullanıyorum ve en fazla 1 sene götürür artık. Yazılım desteği bitecek yakında (muhtemelen bu sene sonu )

Pil sıkıntısı büyük günü kesinlikle çıkarmıyor (orjjinal batarya ile değiştirdiğim halde) 2,5- 3,5 saat ekran süresi maximum.

Boyutunu ben seviyorum büyük ekran beklentiniz yok ise o konuda sıkıntı yaşamazsınız.

Takılmalar nadir uygulamalarda olabiliyor ama sıkıntılı seviyede değil. iOS da herhangi bir takılma söz konusu değil.

Alınır mı derseniz ne olduğu belli olmayan markalara 2K-3K vermektense sağlam uygun fiyatlı bir iPhone 7 sizi idare eder.

Ben yeni çıkcak olan SE3 modelini bekliyorum. Fiyatı 7k geçmez ise.

@558memoli %100 olarak kullandığım gün ekran süresi 3 saat 45 dk genel kullanımda ortalama 3,5 saat ve %80 şarj gözüküyor. Yoğun kullanımda ise %150 şarj ve 6,5 saat ekran süresi görüyorum. Söylediği rakamlara yakın. iPhone11'de ise 3,5 saatlik kullanımda %50 şarj gitmiş günlük, yaklaşık olarak %100 kullanımda ise 7 saat.

iPhone 7'nin pili gercekten cok cabuk bitiyor. Eski telefonum kendisi, baska bir problemine rastlamadim.
Uzun kullanimdan sonra kasma donmalar olabiliyor.

Hocam uzun kullanımdan kastınız uzun saatler boyunca kullanmak mı yoksa uzun yıllar boyunca mı tam anlayamadım 😬

Uygulamalarda kasma donma yapmaz oyunlarda ise çok ağır bir oyuna girmediğin sürece kasmaz. Yanınızda powerbank taşımazın şart olur batarya 0 bile olsa şarjı hızlı bitiyor birde telefonu uzun yıllar kullanabilceğinizi düşünmeyin her ne kadar iyi bir telefonda olsa sonuçta çok eski.

Geri
Yukarı