iPhone 7 Taksitle Almak

derman13125

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar iPhone 7 almak istiyorum ama taksitle alabileceğim bir yer yok, sadece faturalı hattım var ona da uyuyor mu bilmiyorum. Taahhütümün bitimine 70 gün kaldı, iki defa fatura ödeyemedim 20 gün gecikmeli ödedim, ikisini de ama az miktar değil, ikisi de 140 ve 365 TL ödedim. O yüzden gecikti biraz, ilk yeni faturalı hattım bu sizce çıkar mı? Başka türlü taksitle nasıl alırım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Vatandan taksitli alabiliyorsun bir banka var oraya mesaj atıyorsun eğer kabul ediliyorsan oradan kredi çekip vatandan istediğin bir şey alıyorsun bu vatanın kendi anlaşması zaten o banka ile anlaşmış böyle bir şey yapmışlar vatan dan daha iyi bilgi alabilirsin yardımcı olurlar. Ama kredi herkese çıkmıyor mesaj atıp öğrenmen gerek.

Vatandan taksitli alabiliyorsun bir banka var oraya mesaj atıyorsun eğer kabul ediliyorsan oradan kredi çekip vatandan istediğin bir şey alıyorsun bu vatanın kendi anlaşması zaten o banka ile anlaşmış böyle bir şey yapmışlar vatan dan daha iyi bilgi alabilirsin yardımcı olurlar. Ama kredi herkese çıkmıyor mesaj atıp öğrenmen gerek.
Çıkmıyor ailemdekilere benim yaş zaten 17 daha

Onun dışında Türk Telekom dan alabilirsin. İnternet hattının üzerine taksitli alabiliyorsun ama bu şekilde yapınca telefonun fiyatı artıyor. Onun dışında Vodafone, Turkcell gibi yerlerden alabilirsin bunlarda da fiyat aynı şekilde artıyor.
İnternetimiz vodafone onada internet ödemesi yok vodafonede türk telekomda işte 69 gün sonra ilk taahhütüm bitiyor 2 kere fatura ödüyemedim 20 gün gecikmeli ödedim ikisinide 7 ayda topşam 713 tl fatura ödedim cıkar mı bilmiyorum

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı