iPhone 7 tamir ettirmeye değer m?

TlhTsdmr

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, iPhone 7 128 GB Silver cihazım var. Touch ID bozuk ve dün ekranı çatlatmış bulunuyorum.

Apple kendi servisi ekran+touch ID değişimi için 1200 TL teklif verdi.

Normal revize ekran alıp 400 TL taktırmak mı yoksa yaptırmak mı mantıklı?

Merhabalar, iPhone 7 128 GB Silver cihazım var. Touch ID bozuk ve dün ekranı çatlatmış bulunuyorum.

Apple kendi servisi ekran+touch ID değişimi için 1200 TL teklif verdi.

Normal revize ekran alıp 400 TL taktırmak mı yoksa yaptırmak mı mantıklı?

Değmez fppro ya danışın orijinal ekranları daha ucuza yapıyorlar ayrıca touch ID'yi yaptırmayın bu devirde değmez ama ekranı yaptırıp kullanmak daha iyi olur.

Telefon fiyatları yükseldi ekonomi malum parça fiyatı makul gibi gibi geliyor en son Apple zam yapmıştı parça fiyatlarında revizyona gidebilir haberin olsun touch ID yetkili serviste değirse çalışır Apple'nin koruması bu eğer fiziksel parmak izi okuyuculu telefon beğeniyorsan yaptır artı olarak pilini de değiştirmen daha sağlıklı olacaktır. Artı olarak değişen parçaların 6 ay garantisi olacaktır.

IPhone'lerde touch ID bozulunca tekrar çalışmıyor diye biliyorum. 1200 TL o telefona değmez.

Yapılıyor serviste kendim eski bir cihazda yaptırmıştım 2 sene önce.

Telefon fiyatları yükseldi ekonomi malum parça fiyatı makul gibi gibi geliyor en son Apple zam yapmıştı parça fiyatlarında revizyona gidebilir haberin olsun touch ID yetkili serviste değirse çalışır Apple'nin koruması bu eğer fiziksel parmak izi okuyuculu telefon beğeniyorsan yaptır artı olarak pilini de değiştirmen daha sağlıklı olacaktır. Artı olarak değişen parçaların 6 ay garantisi olacaktır.

Pilim yeni zaten 95'lik pil.

Değmez fppro ya danışın orijinal ekranları daha ucuza yapıyorlar ayrıca touch ID'yi yaptırmayın bu devirde değmez ama ekranı yaptırıp kullanmak daha iyi olur.

Biraz kafamı kurcalıyor şu aralar.
Aslında fppro değil de kendim alıp değiştirmeyi düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı