iPhone 7 vs 8 Plus

Slmbnemıstık

Femtopat
Daha fazla  
Bugün iki tane telefoncu gezdim.

Bir tane iPhone 7Plus vardı ciziksiz tertemiz pil değişmiş sadece 128 GB adam 5800TL dedi.

Başka bir telefoncu da iPhone 8 Plus ciziksiz tertemiz pil değişmiş(KVK da değişmiş) 64 GB adam 9000TL dedi sizce hangisi alınmalı ikisinin fiyatı çok olduğunu düşünüyorum ikisninden bir tanesini almak isteseydinğz hangisini alırdınız?

Bir tane iPhone 7Plus vardı ciziksiz tertemiz pil değişmiş sadece 128 GB adam 5800TL dedi.

Başka bir telefoncu da iPhone 8 Plus ciziksiz tertemiz pil değişmiş(KVK da değişmiş) 64 GB adam 9000TL dedi sizce hangisi alınmalı ikisinin fiyatı çok olduğunu düşünüyorum ikisninden bir tanesini almak isteseydinğz hangisini alırdınız?

İkisine de o fiyat fazla illa iPhone olsun diyorsanız iPhone XR alınabilir o fiyatlara.

İkisininde fiyatı fazla 8 plus yenilenmiş 8000 küsüre bulabilirsiniz

Mahalle bilgisayarcıları, telefoncular ne zaman kapanır? 8 Plus'a 9000 ne yahu?

Yeni konular

Geri
Yukarı