iPhone 7+ vs S7 Edge

iPhone 7+ mı S7 Edge mi?

• iPhone 7+

Oy: 10 52,6%
  • S7 Edge

Oy: 9 47,4%

• Oy verenlerin toplamı
    19

MarulyJosh

Hectopat
Önceden iPhone 6s+ kullanıyordum ve çalındı :(. Yeni bir telefon almam gerekiyor ve bu ikisi arasında kaldım.
iPhone alırsam eğer Amerika'dan getirteceğim, S7 Edge'i bilmiyorum. Önceden hiç Android kullanmadım ve "Android'in özgürlüğü"nü de anlamadım. iPhone 7+ acayip pahalı ama Android kullanmadığım için bir korkmuyor değilim S7 Edge'den.
Şu an en önemli olan şey benim için uzun ömürlülük ve batarya. 1-2 yıl kullandıktan sonra kasmazsa fena olmaz yani :).
Önerilerinizi bekliyorum bir de nedenlerini açıklarsanız çok güzel olur :LOL:
Android'in özgürlüğünü de açıklarsanız sevinirim.
Ha başka telefon önerileriniz varsa yazabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
S8, Android 7.0 ile birlikte Iphone dışındaki topluluğa bambaşka bir bakış açısı getirdi. Eskiden telefonlarda daha sorusu sorulmadan Iphone derdim fakat şimdi iki telefon arasında kalıyorum ve hatta S8 daha baskın. Cihaz pahalı gelirse S7'yi öneririm.

Önerilerinizi bekliyorum bir de nedenlerini açıklarsanız çok güzel olur :LOL:
Android'in özgürlüğünü de açıklarsanız sevinirim.
Benim için programlanabilmesidir. Android cihazımda 5 adet kendi yazdığım ve aktif olarak kullandığım programlarım var işte bu benim özgürlüğüm. Iphone'um olsaydı ona program yazmadan takla atmam gerekecekti. Özgürlük olayı cihazlardan ne istediğiniz ile doğrudan alakalı.

Yıllarca çeşitli Samsung cihazlarını kullandım, bir Iphone'a geçeyim dedim. Aşırı pişmanım daha erken geçmediğime. :)
Bende de tam tersi, bende ilk Iphone kullandım sonra Samsung ama bende ilk Iphone kullandığıma pişman oldum.

Konumuza dönersek bence S7 Edge al. Telefon performans, tasarım, kamera ve arayüz olarak baya iyi bir telefon. Ben şuan kendim S7 kullanıyorum 1 yıllık, hiçbir kasma veya takılma yok cihazımda, ayrıca telefonum aldığım ilk günkü halinden çok daha iyi çalışıyor diyebilirim. Ben şahsen o kadar para verdiğim telefonda o kadar özellikten mahrum kalmak istemezdim açıkçası.

3 aydır aktif bir şekilde şekilde S8 kullanıyorum. Ben şahsen S8 öneririm fakat tabi bu senin kendi tercihin. İlk önce hangi işletim sistemini kullanmak istediğine karar vermelisin.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı