S7 Edge vs iPhone 7 Plus

Performans dışında İphone 7 Plus modelinin bir artısı yok. Ekran, kamera, batarya ve fiyat-performans noktasında S7 Edge daha başarılı bir telefon. İphone 7 Plus modeli fiyatını hak etmiyor. Açıkçası S7 Edge modeli fiyat olarak çok ucuz değil, hiçbir Android telefon o fiyatı hak etmiyor ama Türkiye'de telefonlar pahalı olduğu için ve Androidler içinde en iyi telefonların başında gelen S7 Edge modeli alınabilir bir model.

S7 Edge kullanıyorum gayet memnunum. Iphone 7 Plus'ta alsan üzülmezsin. Iphone'ların avantajı güncelleme desteği ve stabilitesi bu konuda çok iyiler. Android'in en büyük sorunu zamanla yavaşlaması ilk çıktığından beri var bu yavaş yavaş azaltıyorlar fakat tam anlamıyla düzeltemediler. Eğer bütçen kısıtlıysa S7 Edge fazlasıyla mutlu edecektir. Özellikle kamerasını çok beğendim.

İphone 7 almanı öneririm. S7 hakkında detaylı bir bilgim yok ancak genel anlamda Android katmanlardan oluşan bir işletim sistemi olduğundan donanıma ihtiyaç duyuyor haliyle ve performans kayıpları yaşanabiliyor. İos ve bir benzeri olan Windows Mobile katmanlardan oluşmadığı için az donanımla bile performans sağlayabiliyor. Performans konusunda bir sıkıntı yaşamayacaksın ve güncelleme derdin olmayacak.

İphone 7 almanı öneririm. S7 hakkında detaylı bir bilgim yok ancak genel anlamda Android katmanlardan oluşan bir işletim sistemi olduğundan donanıma ihtiyaç duyuyor haliyle ve performans kayıpları yaşanabiliyor. İos ve bir benzeri olan Windows Mobile katmanlardan oluşmadığı için az donanımla bile performans sağlayabiliyor. Performans konusunda bir sıkıntı yaşamayacaksın ve güncelleme derdin olmayacak.
Madem S7 hakkında bilgin yok karşılaştırma yapamazsın.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı