S7 Edge vs iPhone 7 Plus

Madem S7 hakkında bilgin yok karşılaştırma yapamazsın.
Haklısınız şunu al bunu al demem hata olabilir ancak ben işletim sistemi açısından konuya yaklaştım. Bir işletim sisteminin performanslı olması herşey demek değil sonuçta. Güvenli ve güncel olmalı. Yapılan araştırmalarda Ansroid şifrelemesinin İos'un 6 yıl gerisinde olduğu ortaya çıktı. Güncelleme konusunda bu durum tamamen üreticiye kalmış sıkıntıda buradan doğuyor geçenlerde Android 6.0 sürümüne yayılan bir virüs sebebiyle Google yeni güvenlik yaması yayınladı ve yayınlanan yama bazı Türkiye romlu cihazlara aylar sonra geldi bazen böyle sıkıntılı durumlar yaşanabiliyor ne yazık ki. Şahsen ben Android kullanıyorum neden İphone almadın diyeceksiniz bir telefona o kadar para vermeye elim gitmedi diyelim.

Son düzenleme:
Telefonla haşır neşir biriysen iOS almaman lazım. Kapalı kaynak yazılımın bir şeyini kurcalamak kolay değil. S7 Edge ara model olmadığı için geniş yazılım yelpazesi var. İnsanlar sürekli modlama yapıyor. Apple da servis kalitesi var, ben bu yüzden Apple almadığım her cihaz için ithalat garantili alıyorum. Özet olarak, telefonu kurcalamak istemiyorum, işlerimi yapayım uzun yıllar kullanayim diyorsan iPhone al, eğer cihazın tüm kontrolünü elinde olmasını istiyorsan S7 Edge, atıyorum CPU çekirdeği ..-.. aralığında çalışsın, bu uygulama hiç çalışmasın, işte farklı Kernel flashlayarak performansı arttırabilirsin gibi gibi uzar.

Eğer iphone7, iphone7 plus , s7 edge ve note 7 arasında bi seçim yapmak gerekirse benim gibi birisine hangisi daha iyi olur özellikleriyle açıklarsanız sevinirim

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı