iPhone 7 vs Xiaomi Redmi Note 8 Pro

Beoxolf

Kilopat
Arkadaşlar iPhone 7 telefonumu satıp Xiaomi Redmi Note 8 Pro'ya geçmeyi düşünüyorum. Sizce bu mantıklı mı? Telefonumun boyutundan, şarjından ve tasarımından pek memnun değilim.

Hocam eğer memnun değilseniz bunun için çok düşünmenize gerek yok bence. Ben sizin yerinizde olsam iPhone 7 cihazımı ölene kadar kullanırım. Tasarımı ve boyutu benim için çok güzel geliyor. Biraz kişisel bu bence. iOS ve Android arasında seçiminizi yapın ve kararınızı verin.

iOS'ten Android'e geçip sıkıntı çekmem diyorsanız geçebilirsiniz. Ben hala 6 Plus kullanıyorum. Pil değişimi sonrası sarjım gün boyu gidiyor, tüm işlerimi telefondan halledebiliyorum.

Note 8 canavar gibi telefon. Android ile yaparım dersen geçmen mantıklı.

Son düzenleme:
Hocam eğer memnun değilseniz bunun için çok düşünmenize gerek yok bence. Ben sizin yerinizde olsam iPhone 7 cihazımı ölene kadar kullanırım. Tasarımı ve boyutu benim için çok güzel geliyor. Biraz kişisel bu bence. iOS ve Android arasında seçiminizi yapın ve kararınızı verin.
Tabii ki orası öyle fakat benim sorduğum şey hangisi performans bakımından daha iyi?

iOS'ten Android'e geçip sıkıntı çekmem diyorsanız geçebilirsiniz. Ben hala 6 Plus kullanıyorum. Pil değişimi sonrası sarjım gün boyu gidiyor, tüm işlerimi telefondan halledebiliyorum.

Note 8 canavar gibi telefon. Android ile yaparım dersen geçmen mantıklı.
Benim için işletim sistemi pek önemli değil. Biraz kararsızım.

Kişisel sebeplerden ötürü iPhone kullanıyorum ama zamanında Xiaomi'nin garantisinden çok çektim. Olası bir sorunda garanti yokmuş gibi düşünün. Hakem heyetiyle zorla aldim paramı. Mi6'dan iPhone 7'ye geçtim. Öncesinde de iPhone 5 kullanıyordum. Bundan sonra da iPhone'dan başka telefon almam

Arkadaşlar iPhone 7 telefonumu satıp Xiaomi Redmi Note 8 Pro'ya geçmeyi düşünüyorum. Sizce bu mantıklı mı? Telefonumun boyutundan, şarjından ve tasarımından pek memnun değilim.
bence yanlış bir şey yapmış olursunuz. Bataryada haklısınız. bence iphone 7 yi satıp 7 Plusa geçmeyi deneyebilirsin. , Androidlerde Iphonelardaki akıcılığı çok bulamazsın.

Saf android değil bu.Miui işletim sistemi ios'a baya benziyor.Hem root ve brick işlemleri için de açık.2.5 senede 3 Xiaomi telefon kullandım ve garantiye ihtiyacım bile olmadı.Mi9T öneririm ben sana ama tabiki Note 8 Pro çok daha mantıklı i7 den

bence yanlış bir şey yapmış olursunuz. Bataryada haklısınız. bence iphone 7 yi satıp 7 Plusa geçmeyi deneyebilirsin. , Androidlerde Iphonelardaki akıcılığı çok bulamazsın.
Hocam i7 Plus'un fiyatı yüksek. O fiyat bandına zaten çıkabilsem daha iyi android telefonlar var. Tabii tercih meselesi ama dediğim gibi İOS işletim sistemi bana çok da iyi gelmiyor açıkçası. 🙂

Saf android değil bu.Miui işletim sistemi ios'a baya benziyor.Hem root ve brick işlemleri için de açık.2.5 senede 3 Xiaomi telefon kullandım ve garantiye ihtiyacım bile olmadı.Mi9T öneririm ben sana ama tabiki Note 8 Pro çok daha mantıklı i7 den
Ben kullandığım bütün telefonlarda hiçbir zaman garantiye göndermelik bir durum yaşamadım. Belki de bu benim şansımdı bilemiyorum. 🙂

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı