iPhone 7 Plus vs Xiaomi Redmi Note 8

Iphone 7 Plus daha iyi bir telefon ve daha güçlü bir cihaz. Bu modelden Redmi Note 8 modeline geçmek mantıksız normal şartlarda. Sen takas yapacağın için ve üzerine 1500 TL alacaksan eğer takas mantıklı. Sıfır 7 Plus modelleri de nette 3900 TL.

Iphone 7 Plus daha iyi bir telefon ve daha güçlü bir cihaz. Bu modelden Redmi Note 8 modeline geçmek mantıksız normal şartlarda. Sen takas yapacağın için ve üzerine 1500 TL alacaksan eğer takas mantıklı. Sıfır 7 Plus modelleri de nette 3900 TL.
Daha güçlü bir cihaz olduğunun farkındayım. Fakat sadece sosyal medya ve aramalar için kullanan biri olarak telefonu, takas yapsam eski telefonumu çok arar mıyım sizce?
Şöylede yapabilirsiniz telefonunuzu 3100 ya da 3200 TL'ye satarsanız gidip Redmi Note 8 alırsanız üstüne 100-200 TL kalabilir.
Telefonumun garantisi bittiği ve kasanın kenarlarında ufak zedelenmeler olduğundan o fiyata satabileceğimi sanmıyorum. Aslında satarım fakat başkasının emek verip kazandığı parayı haksız yere almak istemem. Telefonun piyasası belli sonuçta.

Düzeltme, ne ara uçtu bu fiyatlar, altın gibi maşallah :)
Daha güçlü bir cihaz olduğunun farkındayım. Fakat sadece sosyal medya ve aramalar için kullanan biri olarak telefonu, takas yapsam eski telefonumu çok arar mıyım sizce?
Aramazsın (en azından ben 1 hafta 6s+'dan arkadaşımın RN7'sini aldığımda zorluk yaşamadım ama oyun+açma kapama hızı olarak 6s+ yarısı anca ederdi, RN8 ile RN7 arasında uçurum fark yok ve 7+ ile 6s+'ın arasında uçurum olmasa da fark olduğunu varsayarsak oyunlarda kesinlikle ararsın ama sosyal medyada aramazsın).

Ben 6s'ten yurtdışı Mi 9T'ye geçtim. Cihaz tam bir canavar kabul ediyorum. Deli gibi oyun oynamayan birisi olduğumdan acayip sıkıntılar çektim. Yılların IOS alışkanlığı bazı konularda sıkıntı çıkardı. En basiti Instagram' hikaye değil çamur atıyorum. En kısa zamanda iPhone 7 veya 7 Plus gibi bir cihazla takas yapacağım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı