iPhone 7 Whatsapp Mesaj Gönderip Alma Efektinde Sorun

Uğur2305

Hectopat
Daha fazla  
iOS 11.2 sürümünü kullanıyorum, cihazım iPhone 7. Whatsapp'da mesaj gönderip alma efektinde takılmalar oluyor. Bu sorunun giderilmesi için gerek Apple destekten gerekse Whatsapp mail yoluyla sorunumu dile getirdim. Apple'dan aldigim destek Whatsapp uygulamasini kaldirip tekrardan kurmami soylediler. Bu islemi yaptim fakat sorunum devam etti. Sonrasinda ise yeniden bir iOS yazilimi kurmami istediler. Yeni bir iPhone olarak yeniden iOS'u yukledim. Bu da sorunu cozmedi. Whatsapp'dan aldigim mailde ise Whatsapp ayarlardan telefon numaramin ulke kodunun basinda olmasini cevabini verdiler. Dediklerini Whatsapp ayarlar bolumunden baktigimda ulke kodu zaten numaramin basinda vardi. Eger benimle ayni sorunu yasayip cozumu bulan arkadaslar varsa yardimci olmalarini bekliyorum, simdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Başka uygulamalarda da benzer sıkıntılar oluyor mu?

İOS 10’a dönmenizi öneririm. Apple İOS 11 ile bütün cihazlaeı allak bullak etti.
Yanlış bilgilendirme yapmayalım lütfen. iOS 11, iOS 10'dan çok daha stabil bir işletim sistemidir. Ve iPhone 7 cihazında iOS 10'a dönmek mümkün değildir.

Yanlış bilgilendirme yapmayalım lütfen. iOS 11, iOS 10'dan çok daha stabil bir işletim sistemidir. Ve iPhone 7 cihazında iOS 10'a dönmek mümkün değildir.
Hocam jailbreak ile dönülebilir. Ben İOS 11 stabil değil demedim. Çoğu cihazda sorun çıkarıyor dedim. Mesela bazı telefonlarda batarya probremleri vs. oldu. Bunu kastettim.

Hayır olmuyor sadece whatsappda bu sorun var

İOS 10’a dönmenizi öneririm. Apple İOS 11 ile bütün cihazlaeı allak bullak etti.
İos 10'a geri dönmek yasal olmadığı için ne kadar sağlıklı olur bilmiyorum başka sorunlarada yol açabilir

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı