iPhone 7'de Instagram videoları kasıyor

omerfaruk37

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar iPhone 7 32 GB cihazımda bazı Instagram videoları kasıyor. 3 tane iPhone 7 de denedim durum aynı bu sorunu nasıl çözebilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı telefonu kullanıyorum. Hiç bir sorun yok. Pilinizle bağlantılı olabileceğini düşünüyorum. Normal şartlarda 2 yılda bir değiştirmek gerekli ancak bütçeye zarar olduğu için gittiği yere kadar kullanınca böyle oluyor :)

Merhabalar arkadaşlar iPhone 7 32 GB cihazımda bazı Instagram videoları kasıyor. 3 tane iPhone 7 de denedim durum aynı bu sorunu nasıl çözebilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Bence sorun Instagram'da, Android'de de kasıyor bazı videolar.

Aynı telefonu kullanıyorum. Hiçbir sorun yok. Pilinizle bağlantılı olabileceğini düşünüyorum. Normal şartlarda 2 yılda bir değiştirmek gerekli ancak bütçeye zarar olduğu için gittiği yere kadar kullanınca böyle oluyor :)

Hocam pil sağlığı 75 telefonun A dan Z ye her şeyi orijinal pili değiştireceğim lakin diğer telefonların pil sağlığı 100 ama onlarda da aynı sorun oluyor pil sağlığı ile alakası yok bence.
Bence sorun Instagram'da Android'e de kasıyor bazı videolar.

Android cihazımda var 2. telefon o iPhone 7'den daha kötü fakat onda kasma donma yok bence bu kasma iOS 15 geldikten sonra olmaya başladı en iyisi eski sürümlere dönmek.

Hocam videonun linkini atabilirseniz bakabiliriz. Bende iPhone 7 kullanıyorum, kasma vb. ile hiç karşılaşmıyorum diyebilirim.

Instagram'ı silip yeniden yükleyin. Önbellek şişmiş olabilir.

Hocam videonun linkini atabilirseniz bakabiliriz. Bende iPhone 7 kullanıyorum, kasma vb. ile hiç karşılaşmıyorum diyebilirim.

Hocam 10 video varsa 5'i kasıyor ses de sıkıntı yok ama ses geç geliyor ve kasıyor. Birazdan 1 video atacağım hocam.

Instagram'ı silip yeniden yükleyin. Önbellek şişmiş olabilir.

Yok hocam ön bellekle alakası yok 3 tane iPhone 7 var elimde alım satım yapıyorum tüm iPhone 7'lerde bu sorunu yaşıyorum. Yok mu acaba bir çözümü?

Merhaba. Bende de iPhone 7 cihaz var ve aynı sorunu yaşıyorum. Ablamda da aynı cihaz var ve onda da durum aynı. Ancak çözümü bulduk. Olay tamamen pilin güç tasarrufu modunda olmasıymış. Sarı pili kapatınca düzeliyor ancak iPhone arka plan ve konum servisinden çok fazla pil yediği için her seferinde Instagram’a girerken sarı pili kapatmak telefonun uykuda olan işlemci çekirdeklerini anlık uyandırdığı için bir anda %5 kadar pil gidiyor. Başka hiçbir iPhone modelinde güç tasarrufu modunda Instagram kasmıyor. Yalnızca 7 modeline özel bir sıkıntıymış gibi.

Çözünürlüğü yüksek olan hikayelerde videolar kasıyor. iOS 15 öncesinde yoktu bu problem düşük güç modu veya pilin durumu önemli değil. Cihaz planlı eskitme maduru.

Yeni konular

Geri
Yukarı