iPhone 7'de Instagram videoları kasıyor

Hocam yüz defa yazdık. Sorun tamamen işlemciyle alakalı. Yazılımsal olarak güç tasarrufu modunda işlemci gücü videoyu akıcı oynatmaya yetmiyor. Güç tasarrufu modunu kapatmanız lazım. Pille alakalı bir durum yok
Yeterince yazmışsın ama yeterince okumamışsın sanırım. İnsanlar bas bas bağırıyor güç tasarrufunda kullanmıyoruz diye. Hayatımda 1 kere güç tasarrufuna almışlığım yok, aynı sorunu yaşıyorum. Güç tasarrufuyla hiçbir ilgisi yok. O anlık şarj yüzdesiyle de ilgisi yok, pil sağlığıyla da ilgisi yok. Bizzat Apple servisinde pilini değişip eve geldim aynı sorun devam ediyordu.

Yeterince yazmışsın ama yeterince okumamışsın sanırım. İnsanlar bas bas bağırıyor güç tasarrufunda kullanmıyoruz diye. Hayatımda 1 kere güç tasarrufuna almışlığım yok, aynı sorunu yaşıyorum. Güç tasarrufuyla hiçbir ilgisi yok. O anlık şarj yüzdesiyle de ilgisi yok, pil sağlığıyla da ilgisi yok. Bizzat Apple servisinde pilini değişip eve geldim aynı sorun devam ediyordu.

Hocam arkadaşımdada var aynı sorun iPhone 7 128 GB değiştirdim telefonu Xiaomi Redmi Note 10s aldım gayet memnunum şarjı bir günü rahat çıkarıyor.

İnsanlar bas bas bağırdığı falan yok. Sen kendi kendine bağırıyorsun bence. Dikkatli okursan bir arkadaş da güç tasarrufu olayını onaylamış yukarıda. Ha sende bu şekilde de olmuyorsa at çöpe kardeşim var mı başka sorun?

İnsanlar bas bas bağırdığı falan yok. Sen kendi kendine bağırıyorsun bence. Dikkatli okursan bir arkadaş da güç tasarrufu olayını onaylamış yukarıda. Ha sende bu şekilde de olmuyorsa at çöpe kardeşim var mı başka sorun?
Tüm 7 Plus kullanıcılarını bu konu altında sanıyorsun herhâlde akılsız arkadaşım. Bu sorunu yaşayan insan sadece bu forumda bu konuyu mu takip ediyor sence? Ne kadar boş insan varsa bu forumda toplanıyor hayret ediyorum. İki adamdan onay almış aklınca konu kilit. Hayatında toplam 10 kişi var herhâlde forumdan çık da iki insan tanı hayatsız.

Tüm 7 Plus kullanıcılarını bu konu altında sanıyorsun herhâlde akılsız arkadaşım. Bu sorunu yaşayan insan sadece bu forumda bu konuyu mu takip ediyor sence? Ne kadar boş insan varsa bu forumda toplanıyor hayret ediyorum. İki adamdan onay almış aklınca konu kilit. Hayatında toplam 10 kişi var herhâlde forumdan çık da iki insan tanı hayatsız.
Emin ol senden daha sosyal bir hayatım var. Ayrıca bahsettiğim çözümün sorunu olan telefon 7 Plus değil normal 7 ve konuyu bütün forumlarda araştırdım. Sorunun temel kaynağı güç tasarrufu modunda yazılımsal olarak çekirdek performanslarının düşmesi dolayısıyla da videoları akıcı oynatamaması. Tekrar söylüyorum bu bir iPhone 7 sorunu, 7 Plus değil. Daha yorum yaptığın başlığı düzgün okuyamıyorsun

Emin ol senden daha sosyal bir hayatım var. Ayrıca bahsettiğim çözümün sorunu olan telefon 7 Plus değil normal 7 ve konuyu bütün forumlarda araştırdım. Sorunun temel kaynağı güç tasarrufu modunda yazılımsal olarak çekirdek performanslarının düşmesi dolayısıyla da videoları akıcı oynatamaması. Tekrar söylüyorum bu bir iPhone 7 sorunu, 7 Plus değil. Daha yorum yaptığın başlığı düzgün okuyamıyorsun.
Bu iki telefonun işlemcileri aynı farkındasın değil mi? Tek farkları 1 GB RAM ve ekran çözünürlüğü.

Aynı sorunu bende yaşıyorum, video anlık kasıyor, ses devam ediyor. Sonra ses ve video arasında senkron sorunu yaşanıyor. Telefon 7 Plus.

Aynı sorun bende de var güç modunu kapatsam bile kısmen oluyor yine (telefon iPhone 7) hatta şöyle ki Reels videosunu hikayeye ekliyorum düzeliyor ama aşağı kaydırarak izlediğim Reels videolarından 10 taneden 6'sında bu sorunla karşılaşıyorum. Telefonu değiştireceğim duruma göre neden?

Geri
Yukarı