iPhone 7'den 12'ye geçilir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bilgici1

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar, elimde iPhone 7 var. 2. el 11 almayı düşünüyordum fakat eski biraz 11 o nedenle sıfır 12 almaya karar verdim. Sizce 7'den geçilir mi? Bütçe 27-30.
Not: Sakın Samsung önermeyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, elimde iPhone 7 var. 2. el 11 almayı düşünüyordum fakat eski biraz 11 o nedenle sıfır 12 almaya karar verdim. Sizce 7'den geçilir mi? Bütçe 27-30.
Not: Sakın Samsung önermeyin.

2. El alırsanız 13 öneririm yoksa alınabilir.

Cidden anlamıyorum bu Android dusmanligini. Bazen bakıyorum eski IPhone fiyatlarina. Kac yıllık donanim sanki 2024 Amiral Gemisi gibi satiyorlar. Dolandirilmis gibi hissediyor insan.

Çöp telefonlar S23 hepsini tokatlıyor.

Yurt dışı S23Ultra alıp kullanadabilirsin kayıt işini bir şekil halledersin zaten çok daha iyi tercihler.

Yok ben popüler kültür kölesiyim, illahi iPhone olacak adı olsun yeterli diyorsan ikinci el iPhone 13 tavsiye ederim.
S23 ya da Xiaomi 13T alınabilir diye düşünüyorum bende.

Cidden anlamıyorum bu Android dusmanligini. Bazen bakıyorum eski iPhone fiyatlarina. Kac yıllık donanim sanki 2024 amiral gemisi gibi satiyorlar. Dolandirilmis gibi hissediyor insan.

S23 ya da Xiaomi 13T alınabilir diye düşünüyorum bende.

Android düşmanlığı değil ekonominin kötü olduğunu kabul edip hala AKP'ye basan dayılar gibi, biliyorum Samsung S23 daha iyi ama iPhone istiyorum diyorlar.

Android düşmanlığı değil ekonominin kötü olduğunu kabul edip hala AKP'ye basan dayılar gibi, biliyorum Samsung S23 daha iyi ama iPhone istiyorum diyorlar.
Hocam Apple zamaninda bir algi olusturdu. Android kötü diye. Kendi başlarına dusunemeyen insanlar da "IPhone abiiii" kafasıyla ayni hala. Birde alan insanlar almayanlara fakir muamelesi yapiyor ya cok gülüyorum. Akıllı adam gider Samsung alır.

Geçilir. Konuyu sulandırmaya gerek yok. Apple isteniyorsa neden Samsung almıyorsun diyip durmayın bozuk plak gibi. Gereksiz uzatmayın.
Burası oneri icin acilmis bir forum. Gidip Izoly sistem atsa biri alınır mı 25bine dese herkes yok alinmaz sacmalamayin derdi. Burada da durum aynı. Gereksiz pahalı, eski donanım...

Çöp telefonlar S23 hepsini tokatlıyor.

Yurt dışı S23Ultra alıp kullanadabilirsin kayıt işini bir şekil halledersin zaten çok daha iyi tercihler.

Yok ben popüler kültür kölesiyim, illahi iPhone olacak adı olsun yeterli diyorsan ikinci el iPhone 13 tavsiye ederim.

Yazılım ve akıcılığa bakarsak öyle olmuyor maalesef. Değer kaybetmeyen telefon bunlar. Farklı görünmek için yorum yapmayın s serisi çok iyi ama temelde işletim sistemleri farklı sen iOS kullanacak birine git Samsung al diyemezsin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı