iPhone 7'den 12'ye geçilir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Burası oneri icin acilmis bir forum. Gidip Izoly sistem atsa biri alınır mı 25bine dese herkes yok alinmaz sacmalamayin derdi. Burada da durum aynı. Gereksiz pahalı, eski donanım...
Hepsi aynı noktaya gidiyor. Kabak tadı verdi. Öneri adı altında tartışmaktan zevk alıyorsanız buyrun tartışın. Ancak konu sahibine bunun ne gibi yararı olacak? Android kullanmayı düşünmüyor. Zaten notunu da düşmüş. Anlayana...

Geçilebilir de neden Samsung istemiyorsunuz? Onu anlayamadım. 27-30 bütçe bandında S23 var ve iPhone 14 ile denk cihaz.

Samsung sevmiyor olabilir, IPhone'a ısınmıştır, alışmıştır onu istiyordur.

Geçilir. Konuyu sulandırmaya gerek yok. Apple isteniyorsa neden Samsung almıyorsun deyip durmayın bozuk plak gibi. Gereksiz uzatmayın.

Akıllıya oynuyorlar.

Hocam Apple zamaninda bir algi olusturdu. Android kötü diye. Kendi başlarına dusunemeyen insanlar da "iPhone abiiii" kafasıyla ayni hala. Bir de alan insanlar almayanlara fakir muamelesi yapiyor ya cok gülüyorum. Akıllı adam gider Samsung alır.

Birisi iPhone sever iPhone alır. Samsung sever Samsung alır. Sen önerini yap Samsung şu konuda daha iyi de adam yok ben iPhone istiyorum derse o zaman uzatmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçilebilir de neden Samsung istemiyorsunuz? Onu anlayamadım. 27-30 bütçe bandında S23 var ve iPhone 14 ile denk cihaz.

iPhone'dan Samsung'a geçeme,m nedenini sorma :)

2. el alırsanız 13 öneririm yoksa alınabilir.

Temiz 13 bulabilir miyim yenilenmiş cihaz önerir misiniz?

Android düşmanlığı değil ekonominin kötü olduğunu kabul edip hala AKP'ye basan dayılar gibi, biliyorum Samsung S23 daha iyi ama iPhone istiyorum diyorlar.

Güzle örnek ama ben oyda farklıyım dostum 😎

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam iPhone 12'den ziyade 2. el bir 12 Pro'ya zorlamanızı öneririm. Düz 13'ten de genel hatlarıyla iyi bir cihaz. Ayrıca o paraya hiç bunlarla uğraşmayıp yurt dışına okeysen 15 Pro almanı tavsiye ederim.
Kayıt parasını da 12 taksit yaparım artık :/

Yenilenmiş asla önermem. 2. El temiz bulabilirsiniz diye düşünüyorum zaten 0'i 36k olması lazım.
Evet de 27 civarına 13 temiz cihaz bulabilirmiyim ? Yenilenmiş cihazda aynı olmuyor mu hocam ?

Neden tartışıyorsunuz? Konu sahibi apple kullanmak istiyorsa iPhone tercih eder. İsterse gider iPhone 7 alır. Samsung önermeyin diye özellikle belirten kişiye neden hala Samsung önerilir? Size mantıklı gelen ille başkasına mantıklı gelmek zorunda değil. Örneğin iphone 5 sene sonra bile hala belli bir değeri koruyup, ikinci elde bi şansı var. Hangi samsung modeli 5 sene sonra değeri erimeden piyasada bulunabiliyor? Aynı konu sadece telefon değil gayrimenkul, araba, motor veya bilgisayarda bile geçerli. Biraz saygı duymayı öğrenin.

Evet de 27 civarına 13 temiz cihaz bulabilir miyim? Yenilenmiş cihazda aynı olmuyor mu hocam

Bulabilirsiniz diye düşünüyorum, pazarlık yaparsınız. Yenilenmiş cihaz çevremde alan var aldığından beri sorun yaşıyor, internette de tonla yaşayan var. Parçaları hangi kalite ürünle değiştiği muamma.

Android tarafında aynı bütçede S23 var, 12'yi tokatlıyor. Fakat IPhone'dan şaşmayacaksanız geçilir. Tek önemli olan kağıt üzeri özellikler değil, yazılım kalitesi ve değer korumasıdır. Aynı yılda çıkan 11 Pro Max'in ikinci elinin 21000 civarı olup, Note 10+ ın 9-10K da gezinmesini örnek verebiliriz.

Android tarafında aynı bütçede S23 var, 12'yi tokatlıyor. Fakat IPhone'dan şaşmayacaksanız geçilir. Tek önemli olan kağıt üzeri özellikler değil, yazılım kalitesi ve değer korumasıdır. Aynı yılda çıkan 11 Pro Max'in ikinci elinin 21000 civarı olup, Note 10+ ın 9-10K da gezinmesini örnek verebiliriz.

Ben not olarak yazdım her yere her öneriye Samsung öneriyorsunuz ben iPhone diyorum yok yine Samsung bu Samsung fanları Xiaomi'den de beter

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı