iPhone 7'den Windows'a dosya atmak

melihrich

Hectopat
Selamlar. 4 yıldır iPhone 7 kullanıcısıyım. Yıllardır dosyalarımı Windows bilgisayarıma atamıyorum. Artık bıktım. Eğer yapabilen varsa yardımcı olursa sevinirim. Her yolu denedim hemen hemen. Belki birisi daha fazla yol deneyip yapmıştır. Teşekkürler.

Selamlar. 4 yıldır iPhone 7 kullanıcısıyım. Yıllardır dosyalarımı Windows bilgisayarıma atamıyorum. Artık bıktım. Eğer yapabilen varsa yardımcı olursa sevinirim. Her yolu denedim hemen hemen. Belki birisi daha fazla yol deneyip yapmıştır. Teşekkürler.

Ben de IP7 kullanıyorum. İlk başta dosyaları WhatsApp'a atıp sonra bilgisayara indiriyorum. Eğer büyük boyutta dosya ise parça parça atıyorum. Onun dışında iTunes & ICloud'u hiç denemedim.

Son düzenleme:

Nasıl yani dostum bunu neden yapamıyorsun biraz daha ayrıntı falan vermen lazım sen atamıyorum deyip geçmişsin senin sorununu nereden bulalım.

Dosyları iCloud'a veya Onedrive'a atıp, Windows'tan çekebilirsin. Bu zamana kadar hep öyle yaptım.
Sadece kabloyu takınca fotoğraf ve video atılabiliyor aslında iPhone ona izin veriyor.

Geri
Yukarı