iPhone 7'ye ekran koruyucusu gerekli midir?

Eğer iyi kullanan hiç düşürmeyen biriyseniz gerek olacağını sanmam ama çizilmelere karşı da koruyor. Ben olsam alırım ne kadar iyi kullansam bile.

Ben ekran koruyucu taktım. Kılıfsız kullanıyorum. Kılcal çizikler oluşuyor her türlü.

Bence gerekli. Bazı düşmelerde ekran koruyucu kırılıyor, ekran sağlam kalıyor. Ayrıca çizilme açısından da koruyor. iPhone 7 güzel telefon, daha birkaç yıl götürür, bence korunmalı.

Telefonun değeri 500-600TL olsa çok da gerekli değil ama 2-3K bir cihaz sonuçta rahatça korkmadan kullanmak için gerekli.

Bence her ihtimal için ekran koruyucu gerekli. Kılıf olarak tercihe bağlı renkten renge değişir. Ama yine de takmakta fayda var.
Mesela kullandığın renk gümüş ise çizilmeler boya atmaları çok olmaz. Ama mat siyah ya da parlak siyah ise özellikle parlak siyah rengi içler acısı. Ben kendim mat siyah kullanıyorum kılıfla kullanmama rağmen aldığımdan beri , 1-2 yerde nokta kadar boya atmaları oldu. Bir de elinden düşse soyulacağı belli yani. Siyah renkte de çizik vs hiç hoş durmuyor bana kalırsa.

Geri
Yukarı