iPhone 7'ye güncelleme yapmaya devam edilmeli mi?

arda727272

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam iPhone 7'im var ve güncellemeler alıyor sizce bu güncellemeleri yapmalı mıyım? Telefonum güncel kalmalı mı yoksa söylenildiği gibi Apple güncellemelerle eski iPhone'ları yavaşlatıyor mu?

Bence kesinlikle yapma iPhone 6 kullanıyorum sürümüm iOS 12, 4, 5'den 12, 5, 5'e çıkacaktı yapayım dedim gerek pil gerek performans iyice düştü ama senin kendi tercihin ve telefon marka modelde farklı.

Güncelleseniz de güncellemeseniz de bir süre sonra zorunlu hale getiriyor. Tek iOS için değil Android için de öyle güncel olmak hem virüslere karşı hem de App Store(Androidde Google Play) kullanabilmek için gerekli oluyor.

Bu ne kadar doğrudur bilmiyorum ama bu olaya şahit oldum denebilir. 2 adet iPhone X telefonda son sürüm ve bir önceki sürümde kameralar çok farklı çekiyor yeni sürümde kalitesiz çekiyor denebilirdi. Belki denk gelmiştir ancak ben güncellemenizi tavsiye etmem. Aynı şekilde pil ömründen şikayetçi olanlarda vardı forumda.

Bende IP7 kullanıcısıyım. iOS 14'e geçtiğim güne lanet okuyorum. Şarj dayanmıyor. (pil yüzdem %99)

Ben yapıyorum ve çok memnunum. Senin telefon kaç GB ?

Bence kesinlikle yapma iPhone 6 kullanıyorum sürümüm iOS 12, 4, 5'den 12, 5, 5'e çıkacaktı yapayım dedim gerek pil gerek performans iyice düştü ama senin kendi tercihin ve telefon marka modelde farklı.
Hocam zaten iPhone 6'dan çok bir performans beklememek lazım. Apple o cihaza desteğini kesti artık.

Bende IP7 kullanıcısıyım. iOS 14'e geçtiğim güne lanet okuyorum. Şarj dayanmıyor. (pil yüzdem %99)
Piliniz orjinal mı acaba hocam ?

Ben yapıyorum ve çok memnunum. Senin telefon kaç GB?

Hocam zaten iPhone 6'dan çok bir performans beklememek lazım. Apple o cihaza desteğini kesti artık.

Piliniz orijinal mı acaba hocam?

Orijinal mediamarktan değiştirdim hocam. 128 GB.

Geri
Yukarı