iPhone 7'yi Arçelik Smart TV'ye yansıtma

daghanmustafa

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. iPhone 7 kullanıyorum. Televizyon Arçelik Smart TV. Google Play yok, Android değil. Android telefonla TV yansıtılıyor ama iPhone ile yansıtamıyorum. Bunun bir yöntemi yok mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bazı Anycast cihazlar iPhone ile de uyumlu olabiliyor. Apple TV de olur fakat biraz pahalı.
Örnek bir model.

Televizyonunuz Chrome'da kasmadan çalışabiliyorsa ve para vermek istemiyorsanız(bedava yol) ucuz yollu, "share screen with IP" adlı uygulamalar var. Bu tarz uygulamalarda ekranı yansıtmak için, modeminizin üstünden yayın yapıyor ve uygulamanın size verdiği IP'yi televizyondaki arama çubuğuna yazarsanız görüntüyü alabilirsiniz.

Not: Bunun çalışabilmesi için televizyonunuz, telefonunuz ile aynı ağda olması gerekir.

Deneyeceğim teşekkür ediyorum.
Televizyonunuz Chrome'da kasmadan çalışabiliyorsa ve para vermek istemiyorsanız(bedava yol) ucuz yollu, "share screen with IP" adlı uygulamalar var. Bu tarz uygulamalarda ekranı yansıtmak için, modeminizin üstünden yayın yapıyor ve uygulamanın size verdiği IP'yi televizyondaki arama çubuğuna yazarsanız görüntüyü alabilirsiniz.

Not: Bunun çalışabilmesi için televizyonunuz, telefonunuz ile aynı ağda olması gerekir.

Bahsettiğiniz uygulamanın linki var mı, o işi görecek başka uygulama veya?

Son düzenleyen: Moderatör:
TV modeliniz nedir? Vestel Smart desteği çok da iyi değil.

Arkadaşın dediği uygulamayı TV'nin Smart mağazasında aratın. Bulamazsınız benim dediğim gibi aparat ile yapabilirsiniz.

Geri
Yukarı