iPhone 8 batarya değişimi garantiye girer mi?

ronicfarm

Hectopat
Merhaba arkadaşlar iPhone 8 cihazımın şarjı çok az gidiyor ve 1 ay civarı garantisi kaldı. Gürgençleri aradım 500 döngüyü geçtiyse paralı dediler. Yapabileceğim bir şey var mı? Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar aydınlatırsa çok iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Garantiye vermelisin. 1-2 tane daha sorun eklersen, değiştirme şansları var. Çok ısınıyor, %30-35 şarj döngüsünde aniden kapanma yapıyor gibi.
Daha önce 3 defa denedim, 2015 civarları ne olursa olsun değiştiriyorlardı. Her ne olduysa 2015'den sonra 2 denememde de bin bir türlü bahane uydurmama rağmen nuh dediler peygamber demediler. Ücret istiyorlar artık..

Garantiye vermelisin. 1-2 tane daha sorun eklersen, değiştirme şansları var. Çok ısınıyor, %30-35 şarj döngüsünde aniden kapanma yapıyor gibi.
bu bahaneler işe yarar mı hocam gideyim o zaman :D
Bataryayı değiştirmeyi kafaya koyduysan para isteseler dahi garantide yaptırmanı öneririm öbür türlü sıradan telefonculara yaptırırsan pişman olursun.
Yok hocam daha idare ederim evdeyiz zaten ama garantisi bitmeden yapsalar iyi olurdu.

Evet, bu yöntem ile telefonumu değiştirmiştim. Ama benim kapanma problemim vardı. Ek olarak 1-2 tane daha sorun ekleyince, değiştiriyorlar. Eğer değiştirmezler ise, başka yetkili servise ver. Ankara'da mı yaşıyorsun?
Evet hocam ankaradayım şuan açık olan bir tek kızılay kvk var galiba oraya elden vermeyi düşünüyorum.

Daha önce 3 defa denedim, 2015 civarları ne olursa olsun değiştiriyorlardı. Her ne olduysa 2015'den sonra 2 denememde de bin bir türlü bahane uydurmama rağmen nuh dediler peygamber demediler. Ücret istiyorlar artık..
2018 civarında benim arkadaşım göndermişti baya bir sorunla değiştirmişlerdi hocam. Servise bağlı sanırsam.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı