iPhone 8 Plus şarj ne kadar sürede biter?

Öylesineİsim

Decapat
iPhone 8 Plus telefon kullanıyorum ve eğer düşük güç modu kapalı haldeyken kamera uygulamasını açık bırakırsam (sadece uygulama açık bırakacağım video çekmeden yani) kaç saatte şarjı biter?(iOS15.7 ve pil sağlığı %100 olan yan sanayi bir batarya kullanıyorum, arka planda uygulama yenileme kapalı)

şey anladığım kadarıyla webcam yada vlog tarzı bişey için kullanıcaksın eğer sadece işin kamera ise kamera kayıttayken ekranı karartan bi erişebilirik ayarını deneyebilirsin

iPhone 8 Plus telefon kullanıyorum ve eğer düşük güç modu kapalı haldeyken kamera uygulamasını açık bırakırsam (sadece uygulama açık bırakacağım video çekmeden yani) kaç saatte şarjı biter?(iOS15.7 ve pil sağlığı %100 olan yan sanayi bir batarya kullanıyorum, arka planda uygulama yenileme kapalı)
2.5 saat falan.

Yok hocam şeyi sordum kamera uygulamasını açacağım ama fotoğraf veya video çekmiyeceğim sadece uygulamayı açıp bekleteceğim.
kayıt yapmayacağı için bence 3-4 saatten fazla gider ama replika pil çok ısınır pil bitene kadar telefon sıcaklıktan kendini kapatabilir hele yazın ve sıcak bir ilde oturuyorsan

Kayıt yapmayacağı için bence 3-4 saatten fazla gider ama replika pil çok ısınır pil bitene kadar telefon sıcaklıktan kendini kapatabilir hele yazın ve sıcak bir ilde oturuyorsan.

Konya'da oturuyorum hocam o kadar da sıcak değil bir şu ısınınca kapanır dediniz ya telefonun kapanacak seviyeye gelecek kadar ısındığını nasıl anlarım elimi değdiremiyeceğim bir seviyeye mi gelir?

Tahminim 3-4 saatte biter. Senin yerinde olsam öyle bir şey yapmazdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı