iPhone 8 Plus yavaş şarj alıyor

cankrbs

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar adaptörüm orijinal kablo çakma. Bu yüzden yavaş şarj alıyor olabilir mi? Eğer öyleyse orijinal kablo alacağım.

tabi ki olabilir kablonun da akım muhabbetleri vardı en kötü anker tarzı marka alın. Ben car play için araca aldım sarj etme fırsatımda oldu orjinal kablo ile aynıydı.

Bende 8P kullanıyorum tamamen orijinal adaptör kablolar kullanıyorum, çünkü bana göre sahte alan zengindir zırt bırt bozuluyor sahteler orijinal 1 kere alıp 2-3 sene kullanıyorum bükülmezse daha uzun süreli. Ben orijinal ile normal şarj'a takınca hızlı hızlıya takınca daha da hızlı ediyor :D bence kablodan ve tavsiyem orijinal kullanmanız pilinize zarar verebilir, şarjda ısınmalar vb. olabilir.

Hayır telefonu yeni aldım. Önceden Android'de bu durumu yaşamıştım. Başka bir kabloya geçtim düzeldi. Acaba bunda da düzelir mi?

Telefon yeni ise pil kaynaklı olabilir, pil sağlığı iyiyse telefonu kapat 5 dakika kadar bekleyip açın. Eğer olmazsa aldığınız yere götürün kablodan olacağı saçma gibi duruyor sonuçta bakır bakırdır iletkenliktir amacı.

Bendeki şarj adaptörü 5W bundan kaynaklı olabilir mi 20W alsam nasıl olur?
8P max. 15W alıyor diye biliyorum. 5W düşük değer fakat doldurması lazım

Emin değilseniz, powerbank tarzı 8W civarı deneyebilirsiniz. Ya da farklı kablo ile.

Telefon yeni ise pil kaynaklı olabilir, pil sağlığı iyiyse telefonu kapat 5 dakika kadar bekleyip açın. Eğer olmazsa aldığınız yere götürün kablodan olacağı saçma gibi duruyor sonuçta bakır bakırdır iletkenliktir amacı.

8P Max. 15W alıyor diye biliyorum. 5W düşük değer fakat doldurması lazım.

Pil sağlığı iyi hocam kullanımda falan şarjın hızlı bitme durumu da olmadı gayet normal kablo alsam düzelir mi acaba

Pil sağlığı iyi hocam kullanımda falan şarjın hızlı bitme durumu da olmadı gayet normal kablo alsam düzelir mi acaba?

Eğer arkadaşınızda vs. var ise deneyin boşuna para vermeyin. Ve yavaştan kastınız %1 şarj kaç dakikada doluyor bende 2-3 dakikada hızlı şarj ile 1.5 dakikada.

Geri
Yukarı