iPhone 8 Plus vs Galaxy S10

İphonelerin ikinci el piyasaları daha iyi.Eğer 2 sene 3 sene sonra telefonu satıp güncel bir telefona geçmeyi düşünüyorsan kesinlikle 8 plus.

İphone 8 plus gayet donanımsal, kamera ve pil olarak iyi bir telefon. Ve ayrıca ios androide göre daha güvenli ve hızlı bir işletim sistemi . Bence kesinlikle İphone 8 Plus.

Kardeşim ben iPhone 8 ile aynı zamanda çıkan Samsung Galaxy S8 Plus aldım. Şuanda S8+ cihazımı bırak iPhone 8 ile mukayese etmeyi 6S ile bile mukayese edemem. O kadar ki hantallaştı, ekran hataları oluştu, güncelleme desteği kesildi. Sözde 2K ekran mevcut ama 720P'nin üzerinde kullanırsan mantara bağlıyor, donmalar takılmalar başlıyor.

iPhone 8 Plus'in Android tabanında Samsung marka rakibi ancak S12 falan olur bunu sana şuanda ve uzun zamandır Android cihaz kullanan birisi olarak söylüyorum. 2 Yaşında ki S8 Plus şuanda 5 yaşındaki 6S'in performansını veremiyor. Gerisini sen düşün ...

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı