iPhone 8 Plus vs Redmi Note 9 Pro vs Xperia XZ1

Dudullu dükü

Hectopat
Merhabalar birkaç gün içinde telefon alacağım ancak başlıkta yazdığım telefonlar arasında kararsız kaldım. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
8 Plus 3250 TL ikinci el, XZ1 1300 TL ikinci el, 9 Pro sıfır. En az birkaç sene rahat kullanmak istiyorum başım ağrımadan sizce hangi telefona yönelmeliyim? Şimdiden teşekkürler.

Merhabalar birkaç gün içinde telefon alacağım ancak başlıkta yazdığım telefonlar arasında kararsız kaldım. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
8 Plus 3250 TL ikinci el, XZ1 1300 TL ikinci el, 9 Pro sıfır. En az birkaç sene rahat kullanmak istiyorum başım ağrımadan sizce hangi telefona yönelmeliyim? Şimdiden teşekkürler.

İkinci el telefondan hayatım boyunca uzak durdum önermiyorum çoğu arkadaşımın da hikayesi kötü bitti satan kişi memnun olmadığından satıyor zaten :) ikinci el XS kullanabilecekken şu an 8 Plus kullanıyorum.
Ancak bunu geçen sene almıştım Apple'ın telefonları kilitlediğini varsayarsak( güncelleme almaması) şu an için en iyi seçenek azcık daha para biriktirip iPhone SE2020 almanız olacaktır.
Iyi gunler.

İkinci el telefondan hayatım boyunca uzak durdum önermiyorum çoğu arkadaşımın da hikayesi kötü bitti satan kişi memnun olmadığından satıyor zaten :) .İkinci el XS kullanabilecekken şu an 8 Plus kullanıyorum.

Ancak bunu geçen sene almıştım Apple'ın telefonları kilitlediğini varsayarsak( güncelleme almaması) şu an için en iyi seçenek azcık daha para biriktirip iPhone SE2020 almanız olacaktır.
Iyi gunler.

@Dudullu dükü
En az birkaç sene gibi bir hayaliniz varsa SE 2020 tel seçenek bence.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı