Samsung Galaxy A52S vs Samsung Galaxy M52

A52sden uzak dur bende var pili vakumluyor 24 saatte % 40 vakumluyor kullanmadan. Sipariş verdiysen iptal edebilirsin. Diğer model hakkında bilgim yok.
Daha sipariş vermedik ancak o telefonudan çok fazla öneren var. 2 telefonunda artıları eksileri var ancak a52steki batarya problemi çok fazla söylenmeye başladı. Kararsız kaldım iyice.

Aynı fiyatta A52s daha iyi. Yakın fiyatlarda da A52s daha iyi. Çünkü M52'nin avantajı 778G bulundurmasıydı ama A52s ile birlikte 778G bu telefona da geldi ve M52'nin pek bir olayı kalmadı.
M52nin parmak izi özelliği, bataryası, boyutu daha iyi. A52S in ise kamerası, höparlörü, mikrofon girişi , dış görünüşü,suya ve toza dayanıklılığı iyi. Yani ikisininde önde olduğu özellikler var. İkiside birbirine denk telefonlar. Buda karar vermeyi daha çok zorlaştırıyor. Bu yüzden hâlâ aradayım. Bir karar veremedim maalesef.

M52'nin parmak izi özelliği, bataryası, boyutu daha iyi. A52S in ise kamerası, höparlörü, mikrofon girişi , dış görünüşü,suya ve toza dayanıklılığı iyi. Yani ikisinin de önde olduğu özellikler var. İkiside birbirine denk telefonlar. Buda karar vermeyi daha çok zorlaştırıyor. Bu yüzden hâlâ aradayım. Bir karar veremedim maalesef.
A52s'in avantajları daha kullanılır şeyler. Boyut dediğin şey sadece 0.2"ten ibaret. Önemsiz bir boyut farkı.

M52'nin parmak izi özelliği, bataryası, boyutu daha iyi. A52S in ise kamerası, höparlörü, mikrofon girişi, dış görünüşü, suya ve toza dayanıklılığı iyi. Yani ikisinin de önde olduğu özellikler var. İkisi de birbirine denk telefonlar. Bu da karar vermeyi daha çok zorlaştırıyor. Bu yüzden hâlâ aradayım. Bir karar veremedim maalesef.

Suya dayanıklılık pekte önemli değil yani önemlide zamanla gitgide suya dayanıklılığını kaybedecek. Her telefon su geçirmez değildir. "Oo bu telefonda IP67 var ben bu telefonla havuza gireyim" demeyin. Ama benim tercihimde A52s olurdu.

S Serisi > A Serisi > M Serisi

A52s'in avantajları daha kullanılır şeyler. Boyut dediğin şey sadece 0.2"ten ibaret. Önemsiz bir boyut farkı.
Hocam parmak izini her zaman kullanırım. Ve a52sin parmak izinin ekran içinde olması üzdü. Batarya konusundada problem yaşayabileceğim söylensede hâlâ a52s e daha yakınım.

Suya dayanıklılık pekte önemli değil yani önemlide zamanla gitgide suya dayanıklılığını kaybedecek. Her telefon su geçirmez değildir. "Oo bu telefonda IP67 var ben bu telefonla havuza gireyim" demeyin. Ama benim tercihimde A52s olurdu.

S Serisi > A Serisi > M Serisi
Evet hocam. Zaten suya dayanıklıymış bu telefon ben bu telefonu alayım denize bununla girerim gibi bir düşüncem yok. Fakat artı özellik işte. Ikisininde önce olduğu konular var yukarıda yazdığım gibi. Ama yinede A52S daha mantıklı geliyor önde olduğu özellikler bakımından.

Ben dedim benden çıktı güncelleme ile de değişmedi. Hala vakumluyor. Biraz daha sıkayım dişimi şarj ede ede kendine gelir diyorlardı forumlarda. A52s batarya problemini sorun etmiyorsan al kardeşim hayırlı olsun.

Daha sipariş vermedik ancak o telefonudan çok fazla öneren var. 2 telefonunda artıları eksileri var ancak A52steki batarya problemi çok fazla söylenmeye başladı. Kararsız kaldım iyice.

Ben dedim benden çıktı güncelleme ile de değişmedi. Hala vakumluyor. Biraz daha sıkayım dişimi şarj ede ede kendine gelir diyorlardı forumlarda. A52s batarya problemini sorun etmiyorsan al kardeşim hayırlı olsun.
Telefonu ilk alışında uzun süre açmadan şarjda beklettin mi ki?

Yeni konular

Geri
Yukarı