Iphone 8 Plus'ı Çocuk Cihazı Yapmak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Persseus

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Konya veya İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Öncelikle belirteyim yapmak istediğim şeylerin etik veya legal olmadığını biliyorum. Aile büyükleri bana bu konuda tam yetki verdiler. Cihaz sahibi 1. dereceden akrabam ve kalkıp hukuki işlem yapmaya çalışacak da değil. Sorumluluğun farkındayım.

Yapmak istediğimiz şey cihaz sahibi istediği gibi uygulama indirsin arasın fotoğraf çeksin internete girsin. Ama konum paylaşma özelliğini kapatamasın. Icloud şifresini değiştiremesin. Bizim onu takip ettiğimizi bilmesin. Bunu yapmak istememiz için oldukça ciddi bir sebebimiz var. Kendisi oldukça ciddi bir yanlış işler yapıyor. Eğer takip edildiğini anlarsa istediğimiz şeyleri öğrenemeyiz. Cihaz Jailbreak edilmedi. IOS son sürüm yüklü. Ekran şifresini değiştirmiş. Parmak izimi de silmiştir %99. Icloud şifresini biliyorum. Ne yapabiliriz?

Not: Eğer istediğim şey forum kurallarınca yardımı yasak bir şey ise lütfen konuyu sorgusuz sualsiz kapatın veya silin.

Amerika'da olsa "FBI open the door!" ama burda yasak değil. 😏

Amacınız konum mu bulmak yoksa görüntü mü almak?
Konum takibi, bunun engellenmemesi için gereken her şey. Zaten whatsapp konuşmaları otomatik yedekleniyor, Icloud'da öyle. Mesaj ve görüntülere erişmede sorun olacağını sanmıyorum.

Arkadaş Bul veya iPhone'u Bul uygulaması ile takip edebilirsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı