Iphone 8 Plus'ı Çocuk Cihazı Yapmak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Değil ama kesinlikle anlayan biri bulabilir.
Konuyu tam olarak anlayamasamda, iPhone'umu bul vs. uygulamalar istediğiniz kadar profyesyonel değil. İnternetini kapatsa veya paketi bitse uygulama devre dışı kalıyor. Tepki süresi çok geç. Kesintisiz olarak izleyemiyorsunuz. Bazı uygulamalar var, çocuklar için takip uygulamaları, ancak rahatlıkla fark edilebilir. Bu arada iPhone'umu bul'u kapatmak çok kolay.

Makul fiyatlı çocuk kontrol uygulamaları var. Gelen giden mesajları, çağrı detaylarını, anlık kamera görüntüleri, anlık konum tarzı şeyleri size bildiren uygulamalar var. uygulama kendini başka bir uygulama tarzında gösterdiği için anlaşılması güç olabiliyor yada uygulamaya şifre atandığı için sizin isteğiniz dışında kaldırılamaz.
Fakat çözüm getireceğini sanmıyorum takip edildiğini anladıktan sonra cihazı kapatıp gittiği yerleri size fark ettirmemesine hiçbir çözüm üretemezsiniz.
Bence yaptığı yanlışı öğrenip bu konu hakkında konuşmalı veya ceza vermelisiniz.

Iphone'umu bul ozelligini interneti kapatip bypass edebilir evet. Her uygulamaya yapabilir bunu. Bizim istedigimiz sadece bu ozelligi deaktif edemesin. Interneti mutlaka bir yerde açmak zorunda kalacak.

Iphone'umu bul ozelligini interneti kapatip bypass edebilir evet. Her uygulamaya yapabilir bunu. Bizim istedigimiz sadece bu ozelligi deaktif edemesin. Interneti mutlaka bir yerde açmak zorunda kalacak.
iOS diyorsunuz, aklıma hiçbir şey gelmiyor. Android olsa.... Konu tam olarak nedir ben anlayamadım kimi takip etmek istiyorsunuz yaşı kaç? Küçük yaşta ise Jailbreak ile halledersiniz bir şeyler bulursunuz. He yok büyük yaşta ise o zaman çare yok. Yani kimi ne amaçla takip edeceğinizi söylerseniz başka şeyler de düşünmeye çalışalım :) İllaki vardır çözümü. Dedektif tutuyorlardı. Siz de yapabilirsiniz aslında ama bu işim profesyonelleri de var. Bence daha mantıklı bir çözüm dediğim.

Eğer bu kadar yanlış bir şey yapıyorsa telefonunu kırıp Android bir cihaza geçmesini sağlayın. Çünkü büyük ihtimal IOS cihazlarda böyle bir şey mümkün değil.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı