iPhone 8+PS4 vs iPhone 11

leaskroan

Decapat
Daha fazla  
Selamlar, size iki teklif sunacağım. Siz olsanız hangisini seçerdiniz? Tavsiyeleriniz için teşekkürler.
1.iPhone 8 + PS4 500GB.
2.iPhone 11.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar, size iki teklif sunacağım. Siz olsanız hangisini seçerdiniz? Tavsiyeleriniz için teşekkürler.
1.iPhone 8 + PS4 500GB.
2.iPhone 11.

Herkesin kavga edeceği bir konu olacak bu :D

Başlığa göre kimse cevap yazmaz umarım.
Hocam ben 1.seçeneği seçerdim ama siz PS4'ün başında pek vakit geçirmem derseniz iPhone 8 ile 11 arasındaki fark çok fazla siz 2.seçeneği seçin.

Telefon Whatsapp vb. platformlara girsin arkadaşlarım, tanıdıklarım bana ulaşsın yeter. Zaten telefonun amacı bu. PS4 ile akarım.

Eğer İphone 11 alsaydım sadece telefonum olacaktı ve video izlemek,mobil oyun oynamak ve video izlemek gibi cep telefonunda yapılan şeyleri yapacaktım fakat ben şahsen gider İphone 8 alır üstüne de Ps 4 alırdım çünkü her cep telefonunda aynı şeyi yapıyoruz birinde 60 fps'de yaparsın birinde 30 fps'de gözle görülür bir fark olmaz zaten telefonla çok vakit de geçmez ama Ps 4'ü açarsınız yanınıza bir arkadaşınızı da alır akşama kadar Pes,Fifa,Nba,GT ve NFS gibi 2 veya daha fazla kişilik oyunları oynarsınız o sebepten ötürü İphone 8 + PS4 alırdım.

1.iPhone 8 + PS4 500GB.
2.iPhone 11.
İPhone 8 + PS4'ü tercih ederim. İPhone 8 benim telefonumdan (Galaxy Grand Prime) 100 kat daha iyi olduğu için her şekilde kazanıyorum :D.

Oyunları öyle ya da böyle oynatabilen bir bilgisayarım varsa iPhone 11 alırdım. Ancak oyun oynayabileceğim vakit geçirebileceğim bir cihaz yoksa Ps4+iPhone 8 alırdım.

Geri
Yukarı