iPhone 8 vs Samsung S8+

EorFEED

Hectopat
Daha fazla  
Yeni telefon alıyorum, çok kararsız kaldım. S8+ mı yoksa i8 mi? Cevaplarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Donanım ve performans olarak Iphone 8 daha iyi. Fiyat olarak daha avantajlı olduğu için S8 öneriyorum, S8 Plus için fazladan para verilmez, büyük ekran daha iyidir söylemlerini bırakın.
S7'de Edge nasıl daha iyiyse. S8 olayın'da aynı şekilde Plus daha iyi. Bizzat kullanıyorum. Gerek Instagram, gerek Netflix, gerek diğer uygulamalar'da büyük ekran daha çok zevk verir. Konu sahibi S8 yazmamış S8+ yazmış. Ayrıca kimseye soracak değilim neyi bırakıp bırakmayacağımı :).

Aralarında batarya ve ekran büyüklüğü dışında hiçbir fark yok, büyük ekran diye daha iyidir diyemezsin. Kimse enayi değil S8 Plus daha büyük ekran diye fazladan 300-400 TL versin.
Arkadaşım ben büyük ekran daha iyi diyorum. Neyin tartışmasını yapıyorsun. Konu başlığını okuyunuz. S8 mi yazmış S8+ mı? Sen ne karışıyorsun milletin parasına. S8+ alanları enayi yerine koyuyorsun kendince.

Sen büyük ekran iyi diyorsan sana göre iyidir ama S7 ve Edge modelleri kesinlikle yanlış örnek aralarında kıvrımlı ekran farkı var sadece batarya ve ekran boyutu farkı yok iPhone 8/Plus modellerinden Plus olanı mantıklıdır neden kamerası daha iyidir ama S8 ailesi için böyle bir durum söz konusu değil iki cihazı da gidin görün Plus olanı 2 saniye tutup bırakırsınız düz model ise ele tam oturuyor ve çok ideal boyutta sanki 4 ve 4.5 inç arasından büyüğü seçtiriyoruz kıyaslanan cihazlar 5.5'inç in üzerinde boyutta.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı