iPhone alırken neye dikkat edilmeli?

Ben de ara sıra 4 kullanıyorum hocam, WhatsApp desteklese sürekli kullanabilirdim ama maalesef. Hem 6s'den daha şık bir cihaz bence.
iOS 8 kullanıyorum hala güzel bir mesajlaşma uygulaması bulamadım. YouTube'u info.plist ile yeni sürüm gibi gösterdim. TikTok dene dedi arkadaşım. Musical.ly açıldı.

iOS 8 kullanıyorum hala güzel bir mesajlaşma uygulaması bulamadım. YouTube'u info.plist ile yeni sürüm gibi gösterdim. TikTok dene dedi arkadaşım. Musical.ly açıldı/
Benim 4'te iOS 7 var şu anda mesajlaşma uygulaması olarak sadece Telegram'ı güncel olarak kullanabiliyorum. Jailbreak yapıp birkaç uygulamanın eski sürümlerini yükledim. Archive.org üzerinde birçok eski sürüm ipa arşivi var oradan torrentle indirdim. Spotify, Flappy Bird, GTA falan yükledim ancak tabi 2010 yılından beri kullanılan bir cihaz olduğundan yavaş çalışıyorlar.

Benim 4'te iOS 7 var şu anda mesajlaşma uygulaması olarak sadece Telegram'ı güncel olarak kullanabiliyorum. Jailbreak yapıp birkaç uygulamanın eski sürümlerini yükledim. Archive.org üzerinde birçok eski sürüm ipa arşivi var oradan torrentle indirdim. Spotify, Flappy Bird, GTA falan yükledim ancak tabi 2010 yılından beri kullanılan bir cihaz olduğundan yavaş çalışıyorlar.
Telegram ben çalıştıramadım. Yoksa direk 4s geçicem.

Ben başka bir telefondan uygulamayı kitaplığa eklediğim için App Store'dan eski sürümünü indirebildim hocam. Biraz yavaş da olsa kullanılabiliyor. Yoksa sizinki hiç mi indirilmiyor veya uygulama mı çöküyor ?
Ben jailbreak ile istediğim uygulamaların eski sürümlerini kuruyorum zaten. Bana Telegram sürümü eski diyordu şimdi bi daha denicem.
Ben galiba 6.1.3 için denemiştim çünkü iOS 9 ile uyumluymuş. iOS 8'e Checkmate Store! sayesinde kurdum.

IMG_0002.PNG

Son düzenleme:

Geri
Yukarı