iPhone ayrıcalıktır

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
iPhone değil, iOS demek istedin herhalde. :D
Yıllardır Android kullanırım; hiçbir zaman ne bir yavaşlama, ne bir takılma, ne bir donma yaşadım.
En azından iPhone gibi yavaşlamıyor. :D
Android ayrıcalıktır.
iPhone ve yavaş kelimelerini aynı cümlede kullandığında göre hayatında hiç iPhone kullanmamışsın. Elime ne zaman bir Android alsam taş devrine dönüyormuş gibi hissediyorum.

iPhone ve yavaş kelimelerini aynı cümlede kullandığında göre hayatında hiç iPhone kullanmamışsın. Elime ne zaman bir Android alsam taş devrine dönüyormuş gibi hissediyorum.

iPhone akıcıda abi IP7'ye 3K veremem içim acır. Sürekli şarjda kullanmam gerekecek. Gelemem öyle şeye.

930 Liralık giriş seviyesinin altındaki bir tabletle 10000 liralık bir telefonu karşılaştırmak, anlıyorum...

Galaxy Tab S çıktığı zaman giriş seviyesi bir tablet değildi. iPad Air 1 ondan bir sene öncesinde çıkmış olmasına rağmen halen daha sorunsuz kullanılabilen bir tablet lakin aynısını Tab S için söyleyemem.

Ben de Tab Pro 8.4 kullanıyorum. Hâlâ da çok güzel çalışıyor. Sanırım sizinkinde başka bir sorun var. Yani bu kadar abartmayın. Sadece E-kitap okuyucu olarak demeniz çok tuhaf geldi bana.

Ben Tab Pro kullanmıyorum Tab S kullanıyorum. Yavaşlığından dolayı garantiye verdiğimizde anakartını değiştirip yeniden vermişlerdi lakin birkaç ay sonra yine yavaşladı.

Her yapılan telefonda ekranı daha da büyütme, megapiksel yükseltme, arkaya 6 tane kamera koyma. Sırf boş iş. (Android)

iPhone akıcıda abi IP7'ye 3K veremem içim acır. Sürekli şarjda kullanmam gerekecek. Gelemem öyle şeye.
3k da çok para değil artık be reis. Dolar kurunu düşününce.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı