iPhone ayrıcalıktır

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Anroid'i tek bir kişi üretmiyor ki? Her üreticinin ayrı bir yolu, arayüzü var. iPhone iOS üzerinde yoğunlaşıyor, daha stabil hale getiriliyor. Daha stabil, evet doğru fakat iPhone en iyisi olmuyor bence. (iPhone kullanıyorum çünkü kamera iyi bir tek. İş için fazlaca çekim yapıyorum.)

Bir şirket de tek işletim sistemine arayüz üretiyor. Daha önce hiç görmedim hem Android'e hem de farklı bir işletim sistemine arayüz üreten.

5S kullanıyorum şu an, daha önce Android kullandım. Şu an Android telefonlar biraz daha iyi durumda fakat hakikaten bariz fark var. Geçen günler uygulamaların hata vermesi ile karşılaşılmış durduk yere. Custom ROM ile telefonun şahlanacağını düşünenler var. Sıkıntısı bitmiyor Android'in.
İphonunu göklere sığdıramıyorsun tamam da, ROM'lar harika şeyler. Cihazı canlandırıyor. Senin İphonen ROM alabiliyor mu? Hayır.
Ömrü bitince çöp oluyor. Android öyle değil.
İphoneler sıkıntısız onu biz de biliyoruz.

Yaptığım yorumun neresinde rezillik var? Rezillik varsa neden ceza yemedim?
Bugün herkes beni yanlış anlıyor, ilginç. Ben konu sahibine dedim bunu, size değil :D

Ayriyeten neden böyle bir ayrıcalık hissediliyor demek istedim, o cümleyi kurarken.

Apple kullananların bu görgüsüzlüğü ne olacak çok merak ediyorum. Elmalı telefon kazandığınız geliri, hayat kalitenizi yükseltmiyor, gözümüze sokmanızın anlamı yok. Telefon işte günün sonunda arayıp MH'ye sövüyorsunuz...
Gözümüzü yanlış okudum. Bir an şaşırdım :D
iPhone kullanıyorum ama tek kullanma sebebim IOS. Marka takıntım yok ama, IOS çok daha stabil bana göre. A14 Bionic gerçekten çok güçlü bir işlemci. Sırf işlemci ve işletim sistemi için iPhone tercih ediyorum.

• Beğen
İfadeler: eth
iPhone'un olayı; iWatch, iPad, iMac ya da MacBook kullanıyorsan vardır.

Bunlar varsa iPhone kullanılır. Yoksa sadece iPhone, pek mantıklı değil. En azından ben tercih etmem.

Ben ilk başlarda iOS seviyor idim. Fakat sonradan yeni bir Android bir telefon alınca. Android'in kıymetini daha iyi anlamaya başladım. Bence Android'in de IOS'a göre çok daha iyi olduğu alanlar var.

Gözümüzü yanlış okudum. Bir an şaşırdım :D
iPhone kullanıyorum ama tek kullanma sebebim IOS. Marka takıntım yok ama, IOS çok daha stabil bana göre. A14 Bionic gerçekten çok güçlü bir işlemci. Sırf işlemci ve işletim sistemi için iPhone tercih ediyorum.
Hocam bir durun ortalık iyice karıştı 😂 Amacı doğrultusunda kullanana sözümüz yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı