Iphone cihazlara imei atılıyor mu?

Xirman

Hectopat
Daha fazla  
3 gün önce telefonum çalındı. Savcılığa dilekçemi verdim fakat imei değiştirirlerse bulunamaz, zor bulunur denildi. Birindende şöyle bir şey duydum Nokia ve Iphone'un imei numarası asla değişmiyormuş onun için daha kolay bulunuyor deniliyor. Bunun doğruluk payı var mı? Iphone 4s alsam bunda da değişmeme, çalındığında kolayca imei'den bulunma şansı var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eyvallah sağolun. İphone telefonu olan varsa yorum yazarsa bilgilenmiş oluruz, gelecekteki telefonum iphone olabilir böyle bir durum varsa.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bildiğim kadarıyla atılmıyor. Şuana kadar hiç duymadım. Atılsa da üstteki arkadaşa katılarak tüm işlevlerini yitirip kilitleneceğini düşünüyorum

iPhone imeisi değişmemektedir. Değişse bile çöp olur kısacası işin özü IMEI adresi değişmez, değişsede işlerine yaramaz. iPhone 4S almanı önermem bu saatten sonra alacaksanız iPhone 5S olmalıdır en düşük 4S kullanıyorum iOS 8'de kasıyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı