iPhone için powerbank önerisi

LongHaoChen

Kilopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Çin malı pillerden bahsediyorum.

Okuduğunu anlayabilen bir insan için gayet açık ve net bir şekilde anlattım. Xiaomi Samsung pil kullanıyorsa alınır mantığı çıkıyor zaten benim anlattıklarımdan.

Kesin ve net olarak Samsung kullandığını biliyorsanız tabii.
Araştırma yapmadan derken? Yıllardır 18650 pil kullanırım çeşitli ürünler için. Bu güne kadar el yapımı 10'dan fazla powerbank yaptım bunu haricinde.

Son olarak Xiaomi telefon dışında birçok ürünü taşeron firmalara yaptırıp üzerine marka basan bir firma.
Aynı ürünleri başka marka etiketleri altında bulabilirsiniz Çin sitelerinde. Özellikle drone, süpürge vs gibi ürünlerini.
Gayet basit, ben tercihin mantığını anlatıyorum. Zaten Samsung, LG, Panasonic pillerini kullanan markalar bunu sitesinde belirtiyor. Ben de bu markaları kullanan powerbanklar alınır dedim. Açar sitesini bakarsın, Samsung pil kullanıyorsa alırsın. Bu kadar basit.
Bence siz hakim olmadığınız konularda konuşuyorsunuz.

Son düzenleme:
Pil konusunda Sony'den vazgeçmem. Zaten Lityum-İyon pili ilk piyasaya süren Sony'dir. Sony Powerbank'lere bakmanızı öneriyorum. Rakiplerine göre biraz pahalıdır ama kaliteyi hissedeceğinizden eminim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…