iPhone için ücretli VPN önerisi

variemert

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar merhaba Dubai de WhatsApp üzerinden sesli arama gerçekleştirilemiyor.
iOS için ücretli VPN arıyorum fakat karar veremedim. Sağlam bir VPN önerirseniz sevinirim.

Merhaba, Kaspersky virüs programının Premium versiyonunu satın almanızı öneririm. Hem bilgisayarınızda virüs programınız olur hem iOS cihazınızda. VPN'i mükemmel. Arama konusunu sizin için müşteri temsilcilerine sorabilirim.

Merhaba, Kaspersky virüs programının Premium versiyonunu satın almanızı öneririm. Hem bilgisayarınızda virüs programınız olur hem iOS cihazınızda. VPN'i mükemmel. Arama konusunu sizin için müşteri temsilcilerine sorabilirim.

Düzeltme: Kaspersky ile görüştüm, işe yaramayacağını söylediler. Ek olarak VPN programlarının çözüm olacağını düşünmüyorum ama deneyeceksen benimle de paylaşırsan sevinirim. Telegram'ı da deneyebilirsin.

Bknz: dubai is part of the united arab emirates, in which there are strict internet restrictions imposed by the government. In the uae, internet usage is monitored by the telecommunication regulatory authority (tra). The tra has banned WhatsApp, as well as other similar apps like Skype and viber.

Son düzenleme:
Her ihtimale karşı yine de bir deneme yapacağız. Muhtemelen sizinde söylediğiniz gibi işe yaramayacak. Telegram gibi alternatifleri kullanmak gerek eğer işe yaramazsa. Ayrıca çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için. VPN kullanmayı da deneyip tekrar yazacağım işe yarayıp yaramadığını.

Her ihtimale karşı yine de bir deneme yapacağız. Muhtemelen sizinde söylediğiniz gibi işe yaramayacak. Telegram gibi alternatifleri kullanmak gerek eğer işe yaramazsa. Ayrıca çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için. VPN kullanmayı da deneyip tekrar yazacağım işe yarayıp yaramadığını.

İşe yaradı mı?

Güzel VPN bende kullanıyorum hem eklenti hem de mobilde malum engelleme olunca. Alternatif olarak WARP var.
Bir ara ücretsiz kampanyası vardı denk gelmişti kaptım bir tane aylık 30 GB ücretsiz yanlış hatırlamıyorsam 1 veya 2 yıl süresi var.

Warp kota kasabilirsiniz aslında çok kolay otomatik seri ücretsiz mobil androidde terminal ile Windows PC de tarayıcı ile :)

Mesela Superonline da malum normal şartlarda da sürekli her an karşılaştığım bir sorunu WARP ile çözüyorum.
Telegram da canlı sesli sohbet sırasında sürekli bağlantı kopuyor çözüm maalesef VPN WARP statik ip vs çözüm değil. Tabii bunun için yine farklı modem router gerekli.

IMG_0099.jpeg

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı