iPhone kalitesinde telefon önerisi

Dogancanvural

Hectopat
Arkadaşlar selam. iPhone kalitesinde telefon arıyorum. 2. el iPhone alacaktım güvenemedim almadım. 0'a param yetmiyor iPhone SE 2020'nin fazla ömrü yok gibi. Şöyle Samsung S20 FE düşünüyorum. 120 Hz ekranlı. Henüz kamerasını incelemeye vaktim olmadı. Bütçem 5000 lira. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Kaliteli olsun. Ekranı akıcı olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
S20 FE uzun kullanımda fazlaca ısınıyor diyorlar. O özellikler o kasaya ağır geliyor bence. O yüzden hem işlemcisi biraz kısık olan hem de ısınma gibi sorunları az olan A72 önerirdim ben. 90 hz ekranı da var, en azından 60 değil. Üst seviye telefonlar için bence 8-9 bin tl gözden çıkarılmalı en az her türlü.

S20 FE uzun kullanımda fazlaca ısınıyor diyorlar. O özellikler o kasaya ağır geliyor bence. O yüzden hem işlemcisi biraz kısık olan hem de ısınma gibi sorunları az olan A72 önerirdim ben. 90 Hz ekranı da var, en azından 60 değil. Üst seviye telefonlar için bence 8-9 bin TL gözden çıkarılmalı en az her türlü.

Hocam S20 FE ısınma sorununu SD 865 işlemci ile ortadan kaldırdı. Şu anda en düşük fiyatlı en alınası amiral gemisi bir telefona evrildi.

Yeni konular

Geri
Yukarı