iPhone telefon önerisi

Nemesisss

Decapat
Daha fazla  
Kıbrıs'ta öğrenciyim. iPhone 14 iPhone 14 Pro iPhone 14 Pro Max hangisini tercih edeceğimi bilmiyorum. Telefon büyüdükçe şarjı uzun sürüyor bunun bilincindeyim fakat iPhone 14 Pro Max bana tableti anımsatıyor. Eğer iPhone 14 Pro alırsam uyuyana kadar tek şarjla idare edebilir miyim?

Kıbrıs'ta öğrenciyim. iPhone 14 iPhone 14 Pro iPhone 14 Pro Max hangisini tercih edeceğimi bilmiyorum. Telefon büyüdükçe şarjı uzun sürüyor bunun bilincindeyim fakat iPhone 14 Pro Max bana tableti anımsatıyor. Eğer iPhone 14 Pro alırsam uyuyana kadar tek şarjla idare edebilir miyim?

14 Pro serilerinde cok fazla kronik sorun var batarya şişmesi şarj entegresi arızalanması gibi

iPhone 14 Pro Max bataryası daha iyi. Uyuyana kadar kullanımını bilmeden birşey söyleyemem. Ama yeteceğini düşünüyorum 14 Pro'nun da.

14 Pro Max 2 gün çıkarabiliyor. Bir de Pro Max gerçekten büyük, eliniz büyük değilse rahat edemezsiniz. Bu konuya bataryadan daha çok dikkat etmenizi tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı