iPhone kullananlar memnun mu?

bethyybethh

Decapat
Daha fazla  
Sizce verilen paraya değer mi? Özellikler ihtiyaçları karşılıyor mu ve çabuk bozuluyor mu yani dayanıyor mu, bozulsa da tamiri sıkıntı mı? Sadece bilgi sahibi olanlar detaylı bilgi verirse sevinirim çok arada kaldım. Ve model öneriniz varsa onu da söylebilirsiniz, çok memnun olurum.

Sizce verilen paraya değer mi? Özellikler ihtiyaçları karşılıyor mu ve çabuk bozuluyor mu yani dayanıyor mu, bozulsa da tamiri sıkıntı mı? Sadece bilgi sahibi olanlar detaylı bilgi verirse sevinirim çok arada kaldım. Ve model öneriniz varsa onu da söylebilirsiniz, çok memnun olurum.

Gayet güzel verilen paraya değer fakat bozulduğu zaman tamiri çok pahalı oluyor.

Yere düşürmediğin sürece ek masraf çıkarmadığın sürece çok kaliteli bir telefondur.
Sadece telefonu kullanımına bağlı olarak çok kullanırsan yılda1 kere batarya değiştirmen gerekebilir. Ben telefon %40'a düştüğü zaman şarj ediyorum böylelikle pilin daha fazla dayanmasını sağlıyorum. Alabilirsin.

Bende Macbook Air 7,2 var. Gayet memnunum. Kaç senelik alet olduğundan yavaşladı tabi. Ama şarj süresi gayet uzun ve şarj olması çok kısa sürüyor. (konu macbook değil miydi?)

Yere düşürmediğin sürece
Ama benim telefonumu günde 5 kez düşürüyorum üstelik 5 yıllık camı hiç kırılmıyor :)
Bende Macbook Air 7,2 var. Gayet memnunum. Kaç senelik alet olduğundan yavaşladı tabi. Ama şarj süresi gayet uzun ve şarj olması çok kısa sürüyor. (konu macbook değil miydi?)
Konu MacBook değil başlıkta IPhone yazıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı