iPhone kullananlar neden gerçeği kabullenmiyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yazılım konusunda bir şey diyemem ama donanım olarak gayet iyi 20dk de Full şarj oluyor kutudan kılıfa kadar her şey çıkıyor.

Ha :D? 20dk? Sadece ona mı bakacaksın yani? Ayrıca bataryaya o kadar hızlı akım gitmesi uzun vadede zarar verebilir. Kılıf ise 30 lirays kadar bulabiliyorsun onu tartışmaya gerek yok adaptöre ben de katılmıyorum ama iyi para kazanmıştır adaptörü çıkarıp 20 dolara satarak.

Sence 14 Pro Max alan 5 yıl kullanacak mı?
Kullanmayabilir. Ama bu cihazın kullanılamayacağı anlamına gelmez.
Apple birçok cihazına çok uzun yıllar yazılım desteği veriyor. Android işletim sisteminde 5 yılın sonunda yazılım desteği alan bir telefon var mı?

SD Card desteği S21-S22 Ultra'da var mıydı? Yoktu. MP ile kamera kıyaslanmaz, Samsung A13 dediğin telefonda 50MP kamera var kime yarıyor? Çamurdan farksız fotoğraflar. Hayatında iOS kullanmamış olanları .iPA dosyalarının ne işe yaradığını öğrenmeye davet ediyorum, iOS 16.0.2'de tamamen açık kaynak reklamsız Youtube, PSP Emülatörü kullanıyorum. APK veya App Store bir bahane değil.

Hayatı boyunca iPhone kullanmamış birisinin görüşleri gibi geldi bana. iPhone kullanmaya başladıkça ve alıştıkça Android cihazların beş para etmez olduğunu daha iyi anlıyorsun.
Sonuna kadar katılıyorum. Yıllarca Android kullandım maddi durumum yeterince iyi değildi. iPhone'a o para verilmez falan diye düşünüyordum hep. Aynı özellikleri bana sunuyor Xiaomi Oppo Meizu diyordum ama bir kere geçtim ve bir daha Android kullanmayı asla düşünmüyorum.

Diğerlerine söylemeye üşeniyorum ama "renkler boya kalemindan çıkma gibi 🤓" lafını dediğin şey bunlar mı?

Abimde ilk gösterdiğim haki 13 Pro var. Diğer abimde ise düz haki 13 var. 13 Pro'nun o rengi kadar iyi bir şey görmedim. Ona laf atamazsın yani. En kötüsü de Samsung. A52 kullanıyorum adam palstik koymuş arkaya.

Adamın biri diyor ki, kamera kalitesini megapiksele bakarak karşılaştıranlardan kaçın diyor kaçın 💙
@BerkayZ87 Respect. Uzun uzadıya yazacaktım ama her şeye cevap vermiş, son kale 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı