iPhone kurtarma modu hatası

MelihKzs

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.
Telefonum çok sayıda yanlış şifre girişinden dolayı kilitlendi, ben de bilgisayara bağlayıp kurtarma modu ile geri yükleme yapmaya çalışıyorum. Ama her seferinde " "iPhone" adlı iPhone güncellenemedi. Bilinmeyen bir hata oluştu (75)" hatası alıyorum. Telefonumun ismi önceden 'melihkzs' idi ismi sıfırlandığına göre işleme başlamış ama kesilmiş gibi düşündüm. 2 farklı bilgisayarda denedim ikisinde de aynı hatayı alıyorum. Ayrıca telefonumun ekranı Apple logosu altında bir bar ile birlikte takılı kaldı. Bar boş ve hiçbir hareket yok. Bende hard reset atarak o ekrandan çıkardım. Son olarak söylemek istediğim, telefon asla ama asla normal ekrana dönmüyor. Ne kadar kapatılıp açılsa dahi ana ekrana dönmüyor. Kapatmak için ses tuşuyla kilit tuşunu basılı tuttuğumda normalde çıkan sürgü bile çıkmıyor. Benim kanaatim ben ilk geri yükleme için hazırlık yapılırken yanlışlıkla kabloyu çıkardım, bu durum yazılımın hasar görmesine sebep oldu. Sizden bu konu hakkında yardım bekliyorum.

Şimdiden teşekkürler.

Kilitlenmesinin sebebi: iPhone kendi kendine şifre değiştirdi | Technopat Sosyal

Son düzenleme:
Şu anda iTunes'a bağlanmak için kablo takın ekranı mı geliyor yoksa siyah ekranda mı iTunes'a giriyorsunuz? DFU moda alıp telefonu sıfırlayın, o zaman kullanabileceksiniz. Yazılım hasarı giderilir, hardware'e bir şey olmasın da korkmayın.
Benim de şöyle bir konum vardı arkadaşlar yardımcı olmuşlardı sağ olsunlar.
iOS 14 güncelleme sorunu | Technopat Sosyal
En azından eski de olsa o yedeği kurtarabilirsiniz.

Şu anda iTunes'a bağlanmak için kablo takın ekranı mı geliyor yoksa siyah ekranda mı iTunes'a giriyorsunuz? DFU moda alıp telefonu sıfırlayın, o zaman kullanabileceksiniz. Yazılım hasarı giderilir, hardware'e bir şey olmasın da korkmayın.
Benim de şöyle bir konum vardı arkadaşlar yardımcı olmuşlardı sağ olsunlar.
iOS 14 güncelleme sorunu | Technopat Sosyal
En azından eski de olsa o yedeği kurtarabilirsiniz.
Cevabın için teşekkürler dostum, sebebini bilmediğim bir şekilde tekrar deneyince bu sefer çalıştı ve yazılımı yükledi. Olay çözüldü teşekkürler.

Cevabın için teşekkürler dostum, sebebini bilmediğim bir şekilde tekrar deneyince bu sefer çalıştı ve yazılımı yükledi. Olay çözüldü teşekkürler.
Konunun üzerinden uzun süre geçmiş ama nasıl düzelttiniz acaba? aynı sorunu bende yaşıyorum.

Geri
Yukarı